A-klasa Włocławek II. Ranking popularności klubów

Kolejny odcinek z cyklu „Ranking popularności klubów”. Dziś ostatnia z grup A-klasy kujawsko-pomorskiej czyli Włocławek II. Będzie to zwieńczenie „wędrówki” po profilach klubów z klasy okręgowej i A-klasy tego regionu, którą przeprowadziłem na sugestie czytelników. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta.

W drugiej grupie włocławskiej A-klasy występuje 11 zespołów. W rankingu nie uwzględniłem rezerw, zgodnie z przyjęto przeze mnie regułą. W porównaniu do pozostałych grup A-klasy w województwie kujawsko-pomorskim, liczba sympatyków „lubiących” profile swoich klubów z omawianej dziś ligi, raczej nie powala na kolana. Niektóre z facebookowych stron nie są też prowadzone na bieżąco, ale tutaj już nie będę dociekał dlaczego, nie o to przecież w tej zabawie chodzi.

Zwycięzcą rankingu okazał się UKS SMS Włocławek, ale to nie jest żadną niespodzianką. Profil SMS-u „lubi” 3273 osoby, co jest wynikiem, który może imponować.

Drugie miejsce przypadło klubowi Skrwa Skrwilno, który po rundzie jesiennej zajmuje trzecią lokatę. Skrwa może pochwalić się liczbą 1264 sympatyków na „fejsie”.

Trzecią pozycję zajął Kujawiak Kruszyn z ilością polubień profilu 1108. Zespół z Kruszyna jesienne zmagania zakończył na piątym miejscu.

Pozostałe kluby posiadają mniej niż tysiąc polubień swoich profili, od 307 do 606.

Ranking popularności klubów drugiej grupy A-klasy Włocławek pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 27.02.2020.

[ninja_tables id=”2484″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.