fbpx

IV liga wielkopolska. Lubuszanin Trzcianka stawia na młodość i przebojowość. „Myślę, że jako kobieta podołam temu wyzwaniu i poradzę sobie godnie ze spikerką!”

Dwa dni temu informowałem o zatrudnieniu nowego spikera, a dokładniej pani spiker w Lubuszaninie Trzcianka. Dziś poznaliśmy jej imię i nazwisko. 

Lubuszanin Trzcianka jest klubem, z którym sympatyzuję od kilkunastu miesięcy. Często zarzucano mi brak obiektywizmu, jeśli chodzi o opisywanie poczynań tego klubu. Jako, że zawodowym dziennikarzem nie jestem, mogę sobie pozwolić na ten luksus bycia nieobiektywnym w przypadku niektórych klubów. Fantastyczne podejście i atmosfera z jaką spotkałem się od początku medialnej współpracy z „Lubu”, zrobiły na mnie ogromne wrażenie i…tak już pozostało.

Dawid Czyż, który zajmuje się w klubie z Trzcianki mediami społecznościowymi, poinformował mnie kilka dni temu o tym, że…będzie bomba. No i mamy wiadomość prosto z Wielkopolski, że nowym spikerem w Lubuszaninie została pani Klaudia Matuk. Ktoś ironicznie zapyta: A cóż to za news? Odpowiem: Tak, news, gdyż kobiety, nie wiedzieć czemu, są wciąż „dziwnie” traktowane w piłkarskim środowisku w Polsce. A takie podejście trąci zaściankowością…

W Trzciance postawiono nie oglądać się na nikogo i postawiono na kobietę. Młodość i przebojowość jest atutem Klaudii, a Lubuszanin chce stawiać właśnie na takie cechy, co w swojej wypowiedzi podkreśla Dawid.

Tak, dokładnie, MKS Lubuszanin Trzcianka stawia na młodość i przebojowość. Zatrudnienie kobiety-spikera jest także świetną promocją naszego klubu, ponieważ niewiele kobiet w kraju pełni taką funkcję podczas meczów piłkarskich. Chcemy obalić stereotyp, że piłka nożna przeznaczona jest głównie dla mężczyzn. Naszym celem jest udowodnienie, że działaczkami piłkarskimi oraz wiernymi fankami mogą być również kobiety, dlatego liczymy na to, że na mecze Lubuszanina przychodzić będą także sympatyczki Lubu. Już dzisiaj mamy kolejne ciekawe pomysły na przyciągnięcie jeszcze większej ilości kibiców i kibicek na trzcianeckie trybuny.

Nic dodać, nic ująć. Pozostaje tylko bić głośno brawo.

Specjalnie dla Galaktycznego Futbolu udzieliła wypowiedzi, nowa spiker „Lubu”, Klaudia Matuk.

Spełniłam jedno ze swoich marzeń! Już od najmłodszych lat jestem związana z piłką nożną, która jest moją wielką pasją. Nie ma nic lepszego od kibicowania swojemu klubowi i bycie z nim sercem i duchem, dlatego postanowiłam zrobić kurs spikera, aby być bliżej mojego Lubuszanina. Myślę, że jako kobieta podołam temu wyzwaniu i poradzę sobie godnie ze spikerką! Zapraszam wszystkich na mecze Lubu!

 

Powodzenia Klaudia!

Zachęcam do odwiedzania mediów społecznościowych Lubuszanina. Uwierzcie, warto…

https://www.facebook.com/lubuszanin.futbolowo/

http://lubuszanin.futbolowo.pl

Grzegorz Sawicki

 

 

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

3 koment. na temat “IV liga wielkopolska. Lubuszanin Trzcianka stawia na młodość i przebojowość. „Myślę, że jako kobieta podołam temu wyzwaniu i poradzę sobie godnie ze spikerką!””

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.