fbpx

AKP forBET Pogrom Radomsko organizuje kolejną edycją Pucharu Niezdobywców Pucharów

Już 18 stycznia odbędzie się kolejna edycja Pucharu Niezdobywców Pucharów, którego organizatorem jest AKP forBET Pogrom Radomsko.   

Tegoroczna edycja Pucharu Niezdobywców Pucharów odbędzie się pod hasłem „Gramy dla Amelki”. Zarówno przed jak i w trakcie turnieju bedą zbierane fundusze na leczenie i rehabilitację 8-letniej Amelki Szewczyk, u której zdiagnozowano samoistny krwotok mózgowy o rozległym umiejscowieniu. Dziewczynka wymaga długotrwałej i kosztownej rehabilitacji.

O tym jak powstał pomysł na PNP zapytałem Marcina Półrolę, jednego z organizatorów turnieju.

Kiedy w 2018 zawiązała się nasza drużyna obiecaliśmy sami sobie, że będziemy robić dwie imprezy w roku. Latem, Sportowy Piknik Charytatywny połączony z naszym występem w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski. A zimą właśnie turniej halowy – Puchar Niezdobywców Pucharów. Skoro kiedyś były rozgrywki o Puchar Zdobywców Pucharów to postanowiliśmy, że zrobimy puchar niezdobywców dla drużyn amatorskich A i B klasowych. Dla takich. które w swojej dotychczasowej przygodzie nie zdobyły żadnego pucharu – oczywiście puszczamy tutaj oko. Bardzo chcemy, by drużyny które nas odwiedzą czuły się u nas niczym na finale… Pucharu Zdobywców… Jako organizatorzy dbamy o każdy najmniejszy szczegół, aby impreza była pod względem organizacyjnym perfekcyjna. Jednak w tym wszystkim nie możemy zapomnieć o najważniejszym – PNP to impreza charytatywna. 

Jakie drużyny zostały zaproszone do udziału w tegorocznej edycji?

W turnieju o PNP zagra ponownie 8 ekip. Dobrze znane z I edycji Victoria Łódź, Dar Placencja, Rol-best Piotrków Trybunalski oraz  LZS Chrząstawa. Wśród zespołów jest kilka, które zadebiutują na turnieju. Mowa tu o LZS Radziechowice Drugie, TEAM forBET i KS Żądło Sucha Psina. Ta ostatnia drużyna to lider B- klasy opolskiej. Oczywiście wystąpi też nasz zespół jako obrońca pucharu sprzed roku.

Turniej to nie tylko futbol. Jakie atrakcje są przewidziane podczas imprezy?

W trakcie turnieju będzie wiele atrakcji dla małych i dla dużych. Dla maluszkow przewidzieliśmy salę gier i zabaw,  a dla nieco większych – zajęcia sportowe. Koszykarski show ponownie zrobi Piotr GRABO Grabowski. Swój występ zapowiedzieli również koledzy i koleżanki Amelki ze SP w Rzejowicach. Będą oczywiście cheerleaderki.  A na wszystkich zgłodniałych czekać będą kiełbaski z grilla, domowe wypieki, zimne napoje, popcorn oraz kawa i herbata.

Czy turniej został objęty patronatem?

Z wielką radością informujemy, że Puchar Niezdobywców Pucharów został objęty patronatem PZPN „Grassroots Piłka Dla Wszystkich” oraz Starosty Radomszczańskiego – pani Beaty Pokory.

******

Poniżej zamieszczam film z ubiegłorocznej edycji PNP. Zachęcam do obejrzenia.

 

Dziękuję Marcinowi Półroli za udzielenie wyczerpujących informacji, a po turnieju mam nadzieję na obszerną relację.

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “AKP forBET Pogrom Radomsko organizuje kolejną edycją Pucharu Niezdobywców Pucharów”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.