fbpx

Akty wandalizmu na obiekcie GKS Jedność Gozdowo. Ktoś „mocno nie lubi” klubu

GKS Jedność Gozdowo, klub współpracujący z Galaktycznym Futbolem, za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o aktach wandalizmu na klubowym obiekcie.

Zespół GKS-u sezon 2019/2020 zakończył na 4. miejscu w rozgrywkach płockiej B-klasy. Klub zaczyna przygotowania do kolejnych rozgrywek. Działacze ogłosili nabór do drużyny, myśląc poważnie o wzmocnieniach i walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Serdecznie zapraszamy do naszej drużyny na treningi. Osoby chętne do sprawdzenia swoich umiejętności i dołączenia do naszego zespołu. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 18. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 883393040 – mówi prezes klubu Patryk Baczewski.

Niestety, ktoś mocno uparł się, aby uprzykrzyć życie klubowym działaczom i zawodnikom. Od jakiegoś czasu obiekt GKS-u Jedność jest dewastowany przez „życzliwych”. Wczoraj na facebookowym profilu mogliśmy obejrzeć skutki tej przemyślanej, moim zdaniem akcji.

Dobra informacją jest to, że dostaliśmy pewne fundusze dzięki, którym będziemy mogli przystąpić do sezonu. W poprzednim zawodnicy, prezes wkładali swoje pieniądze w rzeczy najważniejsze, abyśmy spełniali warunki umożliwiające nam udział w rozgrywkach. Niestety w ostatnim czasie dzieją się przykre dla nas wydarzenia.
Zaczęło się od wjechania samochodem na boisko, wybicia okna, odkręcenia ogrodzenia, urywania klamek, a nawet na rozwaleniu grilla, który nie wiadomo co komu zrobił?
Jest ciężko, niestety nie mamy funduszy, żeby zainwestować w monitoring, nie wiadomo czy jest sens zeby inwestować w boisko jeśli zaraz ktoś ma jest zniszczyć. Dostaliśmy pewną sumę pieniędzy, ale nie oszukujmy się, ciężko będzie żeby zagrać rundę, zrobić monitoring, kupić komplet wyjazdowych strojów oraz choć w pewnym stopniu poprawić boisko. Jeśli nie poprawimy murawy to niestety, ale nie dopuszczą nas do rozgrywek – 
informuje klub.

Prezes GKS Jedność Gozdowo zwraca się z apelem.

Prosimy jeśli zauważycie jakieś akty wandalizmu, nie pozostawcie tego, zadzwońcie do znajomego zawodnika lub po prostu na Policję. Dziękujemy! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

1 komentarz na temat “Akty wandalizmu na obiekcie GKS Jedność Gozdowo. Ktoś „mocno nie lubi” klubu”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.