fbpx

Andrzej Iwan, dyrektor sportowy Wieczystej Kraków: Sławek Peszko mimo swojego dorobku nie zadziera nosa i praktycznie już się wkomponował w zespół

Dyrektor sportowy Wieczystej Kraków Andrzej Iwan skomentował na łamach portalu weszlo.com., transfer Sławomira Peszki.

Sławomir Peszko po rozwiązaniu kontraktu z Lechią Gdańsk, miał propozycje z Wisły Płock i Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Zdecydował się jednak na Wieczystą.

– Sławek dość szybko dał nam do zrozumienia, że chce w to wejść. W jego przypadku mieliśmy więcej czasu niż normalnie. Od marca był wolnym zawodnikiem, ligi nie grały. Gdyby tamte kluby złożyły mu poważne oferty, być może mielibyśmy małe szanse, ale wiele przemawiało za tym, że uda nam się go pozyskać. I tak się stało – mówi Andrzej Iwan.

Nie ma co ukrywać – wartość pijarowa Sławka odgrywała istotną rolę. Sportowa oczywiście jeszcze bardziej. Sławek bez problemu mógłby nadal z powodzeniem grać na najwyższych szczeblach. Udało się go jednak sprowadzić i cieszymy się z tego. Pasuje do tego projektu, mimo swojego dorobku nie zadziera nosa i praktycznie już się wkomponował w zespół. Chłopaki doceniają i jego walory czysto sportowe, i sposób bycia, pomagający stworzyć dobrą atmosferę – podkreśla były reprezentant Polski.

Sławomir Peszko, trening Wieczystej Kraków

Szczerze mówiąc, koło dwudziestu goli może mieć u nas nawet 4-5 chłopaków. Co do liczby asyst, oczekujemy, że Sławek potwierdzi swoje walory, umiejętność dobrego dośrodkowania i uzbiera ich dużo. Sądzę, że będziemy usatysfakcjonowani, ale to też nie jest tak, że będzie on rozstawiony jeszcze przed pierwszym meczem. Wiadomo, po co tu przyszedł, ma jednak konkurencję, która może go naciskać – podsumował Andrzej Iwan.

Źródło: weszlo.com

Fot. Wieczysta Kraków

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

1 komentarz na temat “Andrzej Iwan, dyrektor sportowy Wieczystej Kraków: Sławek Peszko mimo swojego dorobku nie zadziera nosa i praktycznie już się wkomponował w zespół”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.