B-klasa Kielce II. Ranking popularności klubów

Galaktyczny Futbol nie zatrzymuje się i wciąż sprawdza popularność klubów w ligach, w których występują kluby współpracujące z portalem. Dziś kielecka B-klasa grupa II.

Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami, informuję że rankingi są tworzone biorąc pod uwagę liczbę polubień na facebooku.

W drugiej grupie kieleckiej B-klasy występuje zaprzyjaźniony z portalem Strzelec Chroberz. Po rundzie jesiennej zespół zajmuje trzecie miejsce w tabeli, ale pod względem popularności nie ma sobie równych w lidze. Liczba polubień profilu (1438), robi ogromne wrażenie. Działania marketingowe i organizacja klubu w Chrobrzu są na poziomie, który predysponuje Strzelca do gry przynajmniej o dwa poziomy wyżej.

Drugie miejsce w rankingu zajął lider rozgrywek GKS Imielno, który może również pochwalić się imponującą liczbą „lajków” 1093.  Podium uzupełnia zajmujący piąte miejsce po rundzie jesiennej, Partyzant Wodzisław. Profil tego klubu „lubi” 658 osób.

W przypadku GKS-u Kluczewsko i Deko Włoszczowa wziąłem pod uwagę liczbę osób w grupie, gdyż mimo najszczerszych chęci nie znalazłem aktywnych profili obu klubów.

Ranking popularności klubów drugiej grupy kieleckiej B-klasy pod względem ilości polubień na facebooku. Stan na 30.01.2020.

[ninja_tables id=”1981″]

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “B-klasa Kielce II. Ranking popularności klubów”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.