B-klasa Lubliniec. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” przyjrzałem się facebookowym profilom zespołów występujących w lublinieckiej B-klasie. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta oraz rezerw występujących w omawianej lidze.

Bardzo spokojnie jest obecnie na profilach klubów występujących w B-klasie lublinieckiej. Cisza, nic się nie dzieje, a na kilku fanpegach taki stan trwa od dawna. Cóż, nie zawsze znajdzie się w klubie osoba chętna do prowadzenia social mediów.

W lublinieckiej B-klasie żaden z zespołów nie przekroczył bariery tysiąca polubień. Zwycięzcy rankingu mozolnie zbliżają się do tej granicy, ale z pewnością ten proces zajmie jeszcze jakiś czas.

Czołowa trójka przedstawia się następująco:

Na miejcu trzecim znalazł się lider rozgrywek, Błękitni Herby z 545 polubieniami profilu. Lokata druga przypadła LKS-owi Hadra, którego fanpage lubi 838 sympatyków.

Pierwsze miejsce w rankingu z liczbą lajków 899 zajął KS Gwoździany.

Ranking popularności klubów występujących w lublinieckiej B-klasie pod względem liczby lajków na facebooku. Stan na 26.03.2020.

[ninja_tables id=”3079″]

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.