B-klasa Piotrków Trybunalski I. Prezes Tęczy Janków po pierwszym sparingu: Dobrze zaprezentowali się nowi zawodnicy

Tęcza Janków zremisowała 2:2 z zespołem Grabka Grabica w pierwszym sparingu podczas przygotowań do rundy wiosennej.

Tęcza Janków ma za sobą pierwszy mecz kontrolny. Spotkanie, w którym rywalem zespołu z Jankowa była drużyna z Grabic, zakończyło się remisem 2:2. Po meczu kilka zdań komentarza przekazał Galaktycznemu Futbolowi prezez Tęczy, Jakub Stachecki.

Pierwszy sparing za nami. Po fajnym piłkarsko meczu remisujemy z zajmującą 2 miejsce w A-klasie piotrkowskiej Grabką Grabica. Mecz toczony w przyjaznej atmosferze, z fajnymi akcjami po obu stronach. W naszych szeregach 20 zawodników, każdy wystąpił przez minimum 45 minut. W bardzo dobry sposób zaprezentowali się nasi nowi gracze, Ernest Jałmużna był wiodącą postacią w pierwszej połowie, natomiast bramkę na wagę remisu zdobył Szymon Golinski. Kolejny mecz czeka nasz zespół w niedzielę. Rywalem będzie Sęp Czarnocin.