Klasa okregowa kujawsko-pomorska II. Ranking popularności klubów

Kolejny odcinek z cyklu „Ranking popularności klubów”.  Zgodnie z obietnicą czas na drugą grupę kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta. W szczególności zajmuję się ligami, w których występują kluby „zaprzyjaźnione” z portalem.

W kolejnym zestawieniu zająłem się drugą grupą kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej. Biorąc pod uwagę ogólną liczbę polubień profili na facebooku, prezentuje się ona mniej okazale od pierwszej grupy. Trzeba jednak przyznać, że ogromna większość klubów może się poszczycić ponad tysiącem „lajków”.

Lider rozgrywek KS Brzoza, w rankingu popularności uplasował się na piątym miejscu, a wicelider Kujawiak Kowal zajął 13 pozycję.

Czołowa trójka przedstawia się następująco:

Miejsce trzecie przypadło klubowi Gopło Kruszwica, którego fanpage polubiło 1940 kibiców. Druga lokata została zajęta przez Noteć Łabiszyn z liczbą 2143 polubienia. W tabeli rozgrywek drugiej grupy kujawsko-pomorskiej okręgówki Gopło zajmuje szóstą, a Noteć siódmą pozycję.

Zwycięzcą rankingu popularności w omawianej przeze mnie dziś lidze został Łokietek Brześć Kujawski. Profil tej drużyny „lubi” aż 2559 fanów. Zespół po rundzie jesiennej natomiast plasuje się na trzecim miejscu w tabeli.

W kolejnych odcinkach cyklu mam nadzieję sprawdzić popularność A-klasowych grup w województwie kujawsko-pomorskiej, zgodnie z życzeniami i sugestią czytelników.

Ranking popularności klubów drugiej grupy kujawsko-pomorskiej kalsy okręgowej pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 22.02.2020.

[ninja_tables id=”2380″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.