fbpx

B-klasa Piotrków Trybunalski I. Prezes Tęczy Janków po przegranym sparingu: Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak zaprezentowaliśmy się na tle takiego rywala

Tęcza Janków uległa w sparingu (3:4) zespołowi LKS Czarnocin, występującemu w piotrkowskiej A-klasie. 

Mimo porażki, prezes Tęczy, Jakub Stachecki był zadowolony z postawy swojego zespołu. Drużyna z Jankowa korzystnie zaprezentowała się na tle wyżej notowanego rywala. To dobry prognostyk przed zbliżającą się wielkimi krokami rundą wiosenną.

Niestety nasz zespół przegrał 3:4, ale warte zauważenia jest, że do 75. minuty prowadziliśmy grę i wygrywaliśmy 3:1. W końcówce straciliśmy koncentrację i niestety przeciwnik zdołał strzelić trzy bramki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak zaprezentowaliśmy się na tle takiego rywala. Prowadziliśmy grę i nie baliśmy się podejmować ryzyka. Jeden z działaczy klubu z Czarnocina sam przyznał, że mimo różnicy klasy rozgrywkowej, to przy grającym u nas pierwszym garniturze naszej drużyny, prezentowaliśmy się lepiej od zawodników z Czarnocina – podkreślił Jakub Stachecki.

Tęcza Janków – LKS Czarnocin 3:4

 

 

W najbliższym czasie na stronie pojawią się kolejne informacje z Tęczy Janków.

Zapraszam do zabawy w Galaktycznego Typera, w którym będzie można typować mecze niższych lig. Pojawią się w nim również spotkania Tęczy Janków. Typer jest darmowy, zero kosztów rejestracji, zabawa przednia. Zapraszam. Więcej informacji tutaj.

 

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.