B-klasa Rzeszów III – Łańcut. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” sprawdziłem facebookowe profile zespołów występujących w B-klasie grupa Rzeszów III – Łańcut. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję i podkreślam, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie są brane pod uwagę liczby mieszkańców, frekwencja na stadionie czy treści zmieszczane przez kluby. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze.

Czas zajrzeć na facebookowe profile B-klasowych klubów. Przyjrzałem się grupie Rzeszów III – Łańcut w Podkarpackim ZPN.

W tej grupie B-klasy występuje 12 klubów. W zestawieniu uwzględniłem dziesięć z nich, dwa pozostałe nie prowadzą na bieżąco swoich stron na facebooku.

W kilku przypadkach, trzeba przyznać, że fanpage’e są prowadzone w sposób wzorowy. Kluby dbają o swój medialny wizerunek.

Profile czołowej trójki zestawienia posiadają liczne grono sympatyków, nie tylko jak na B-klasę.

Trzecią lokatę zajął klub Czarni Kraczkowa. Fanpage tego zespołu polubiło 924 kibiców.

Drugie miejsce przypadło HALO Hyżne, którego profil zbliża się do tysiąca polubień. Aktualnie pozostało tylko 10 lajków do tej granicy.

Zwycięzcą rankingu został Fiszman Orzeł Wysoka z najbardziej profesjonalnie prowadzonym fanpage’em w omawianej lidze. Kibice klubu są na bieżąco informowani o wszystkich wydarzeniach. Administratorzy próbują zapełnić czas sympatykom zespołu, przypominając mecze Orła z poprzednich sezonów. Profil trzeciego w ligowej tabeli polubiło do tej pory aż 1042 fanów. Dobra robota, tak trzymać.

 

Ranking popularności. B-klasa Rzeszów III (Łańcut)

MiejsceKlubMiejsce w tabeliLiczba lajków
1.Fiszman Orzeł Wysoka3.1042
2.HALO Hyżne6.990
3.Czarni Kraczkowa7.924
4.Polonia Hyżne11.814
5.Orzeł Harta9.755
6.Jawor Krzemienica10.654
7.Markovia Markowa2.465
8.Pogórze Husów12.454
9.Grom Handziówka5.443
10.LKS Tarnawka1.274

 

Grzegorz Sawicki

Odmień wizerunek swojego klubu https://www.facebook.com/grafikasportowa/

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, noc i tekst

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.