B-klasa Wadowice grupa I. Ranking popularności klubów

Galaktyczny Futbol nie zatrzymuje się i wciąż sprawdza popularność klubów w ligach, w których występują zespoły współpracujące z portalem. W kolejnym odcinku cyklu – B-klasa Wadowice grupa I. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone na podstawie liczby polubień klubowego profilu na facebooku.

B-klasa Wadowice grupa I. Występuje w niej klub, który kilkakrotnie pojawiał się na łamach Galaktycznego Futbolu czyli LKS Leńcze. Wicelider grupy, z wielkimi ambicjami, mający w planach awans do wyższej ligi w tym sezonie. W zestawieniu popularności wypada jednak dość blado w porównaniu z rywalami z grupy. Zaledwie 12 miejsce i 382 polubienia profilu. Od razu odpowiadam na ewentualne komentarze: Tak, wiem, najważniejsze jest boisko, ale wsparcie kibiców w social mediach jest nieodzowne.

Lider rozgrywek Strzelec Budzów, w moim zestawieniu zajął miejsce siódme, a trzeci zespół w tabeli Skawa Jaroszowice nie posiada aktywnego profilu na FB.

Zwycięzcą rankingu okazał się  Chełm Stryszów z 1066 polubieniami, tuż za nim mając 10 „lajków’ mniej uplasowały się Lachy Lachowice. Trzecie miejsce przypadło Dębowi Sędzina (820 polubień).

[ninja_tables id=”2016”]

 

Zachęcam kluby z pierwszej grupy wadowickiej B-klasy do kontaktu z serwisem Galaktyczny Futbol. #RazemMożemyWięcej

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.