fbpx

Podlaska klasa okręgowa. KS UM Krynki rozpoczyna przygotowania do obchodów 65-lecia istnienia klubu

Działacze z Krynek już teraz rozpoczynają przygotowania do obchodów 65-lecia istnienia klubu.

Kamil Jackiewicz przedstawił, za pośrednictwem mediów społecznościowych, plany obchodów jubileuszu. Jak sam zaznacza, są one ambitne i nie zamkną się w obrębie tylko jednego wydarzenia.

Klub planuje w lipcu rozegranie turnieju z udziałem 16 drużyn. Impreza ma się odbyć na dwóch boiskach utworzonych przy obiekcie w Krynkach. Kamil Jackiewicz liczy na to, że po rozmowach z miejscowymi oficjelami, uda się połączyć turniej z Dniami Miasta.

Pewne jest natomiast, że turniej będzie charytatywny, a wpisowe zostanie przekazane na szczytny cel. Część zespołów będzie zaproszona, a część będzie mogła się zapisać sama. Już teraz można przekazywać gadżety piłkarskie na licytację – mówi Kamil.

Kolejnym pomysłem jest prezentacja, w której ma zostać pokazana historia klubu wraz z najważniejszymi wydarzeniami. Klub liczy na realną pomoc starszych kibiców, którzy być może dysponują wycinkami z gazet, zdjęciami czy też pamiętają ciekawostki związane z przeszłością KS UM Krynki.

Z okazji 65-lecia istnienia klubu zostaną również wyprodukowane unikatowe gadżety z herbem, który został wybrany w niedawno zakończonym głosowaniu.

W zamyśle jest również zorganizowanie wspólnej imprezy z udziałem zawodników, działaczy, kibiców i zaproszonych gości.

Moim indywidualnym, cichym planem, o którym,  przyznam się szczerze, z nikim nawet nie rozmawiałem jest zorganizowanie wspólnej imprezy, coś na zasadzie balu, bądź sylwestrowej imprezy. Piłkarze, działacze, kibice wszyscy razem na jednej sali.
Nie byłbym też zły, żeby ten bal był organizowany w ramach świętowania awansu do 4 ligi. Jak będzie, czas pokaże, na całe szczęście marzenia to nic złego – podsumowuje Kamil Jackiewicz.

Należy dodać, że klub wszystkie działania organizacyjne związane z jubileuszem chce realizować we współpracy z miastem Krynki oraz sponsorami. Jak podkreśla mój rozmówca, działacze usiądą w niedługim czasie do rozmów z władzami miasta, aby wszystko dopiąć na ostatni guzik.

Kolejne informacje na temat przygotowań do jubileuszu już wkrótce.

Grzegorz Sawicki

 

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.