fbpx

B-klasa Warszawa I. Madziar Nieporęt rusza z kolejnym projektem. Akademia Piłkarska ogłasza nabór

Lider pierwszej grupy warszawskiej B-klasy, Madziar Nieporęt rozpoczyna realizację kolejnego projektu. Tym razem jest to Akademia Piłkarska, która rozpocznie działalność już w lutym.

„Akademia Piłkarska Madziar Nieporęt” jest kolejnym etapem realizacji wielkiego projektu działaczy B-klasowego klubu. Kilkakrotnie już wspominałem na łamach GF, że w Nieporęcie jest „pomysł na futbol”. Otwarcie akademii przyciągnie z pewnością adeptów piłki nożnej i przyczyni się do popularyzacji Madziaru.

Pierwsze treningi w akademii odbędą się już w lutym. Klub ogłasza nabór do dwóch grup wiekowych – 2012/2013 i 2015/2015. Madziar oferuje m.in opiekę wykwalifikowanej kadry trenerskiej, udział w turniejach, wyjazdy na letnie i zimowe obozy oraz bardzo dobre zaplecze infrastrukturalne.

Wiceprezes klubu, Daniel Smoczyński udzielił mi krótkiej wypowiedzi na temat rozpoczynającego się nowego etapu w działalności Madziaru.

Zaczynamy nowy rozdział w naszym klubie, otwieramy Akademię. Swoje działania zaczynamy od rocznikow 2012/13 i 2014/15. W ostatnim tygodniu lutego rozpoczynamy tydzień darmowy dla wszystkich chętnych dzieci (chłopców i dziewczynek). Na początku będą to po dwa treningi w tygodniu, lecz szybko będziemy chcieli wprowadzić trzeci trening dla starszego rocznika. W miarę zainteresowania będziemy rozszerzać nasze działania. Chcemy stworzyć swój model zawodnika.

Wszystkich chętnych klub zaprasza do kontaktu pod numerami telefonów: 500-723-977, 533-063-000 lub pod adresem mailowym biuro@ksmadziar.pl.

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.