fbpx

B-klasa Warszawa II. City Wilanów z kontem na Patronite. „Bez wsparcia finansowego naszych sympatyków nie uda nam się szybko zrealizować planu: Ekstraklasa w 10 lat”

Lider drugiej grupy warszawskiej B-klasy City Wilanów otworzył konto na Patronite. Klub, który wyznaczył sobie ambitny cel : Ekstraklasa w 10 lat, potrzebuje finansowego wsparcia na początku swojej drogi.

City Wilanów jest bardzo częstym gościem na łamach Galaktycznego Futbolu. Współpraca została rozpoczęta jeszcze na portalu futbol.pl. Działacze klubu imponują profesjonalizmem, już od początku swojej drogi w polskim futbolu wyznaczyli sobie wielki cel. Ktoś powie, że nierealny i niewykonalny. „Ekstraklasa w 10 lat”… Dlaczego nie?

City jest klubem znanym w środowisku Niższych Lig, aktywnym medialnie, kipiącym pomysłami mającymi na celu rozbudowę swojej marki.

Również sportowo zespół z Wilanowa prezentuje się z jak najlepszej strony. Jest liderem drugiej grupy warszawskiej B-klasy. Oznacza to, że w przypadku przedwczesnego zakończenia obecnego sezonu, w następnym powinniśmy zobaczyć City w A-klasie.

Klubowi działacze postanowili otworzyć konto na portalu Patronite, który w założeniu: Łączy Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Autorów, a Ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!

City Wilanów potrzebuje wsparcia swoich kibiców. Jak powiedział mi dziś przedstawiciel klubu: Ruszyliśmy z Patronite, gdyż bez wsparcia finansowego naszych sympatyków nie uda nam się szybko zrealizować planu – Ekstraklasa w 10 lat.

Zachęcam do zapoznania się z kontem klubu na patronite.pl. City Wilanów przedstawia na nim szczegółowo swoją działalność, strukturę, cele i plany.

Na stronie głównej wilanowski klub przedstawia się w następujący sposób.

Dlaczego City Wilanów to niezwykły klub? Bo założyliśmy go na warszawskim Wilanowie po to, żeby za 10 lat grać Ekstraklasie! Wierzymy, że Wilanów stać na Ekstraklasę oraz, że w Warszawie jest miejsce na dla kilku drużyn na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Zaczynamy od B-Klasy, czyli 8. ligi, więc przed nami kawał historii do napisania. Niewątpliwie zatem jesteśmy przekonani, że wiara czyni cuda.

Link poniżej

https://patronite.pl/CityWilan%C3%B3w/description

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.