Bartłomiej Wdowik przed meczem z Pogonią. „Towarzyszą nam pozytywne emocje. Nie ma presji”

– Jestem przygotowany, zregenerowany. Kamil Grosicki gra na lewej stronie, ale czasem schodzi na prawe skrzydło, więc jestem na niego gotowy. Pogoń jest silnym zespołem, ma sporo atutów, jest mocna z kontrataku, jest silna również w fazie budowy akcji. Jesteśmy jednak na to gotowi, dostajemy analizy, mamy odprawy, do tego gramy u siebie, więc jestem pewny, że będzie dobrze – powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej, poprzedzającej spotkanie z Pogonią Szczecin, zawodnik Jagiellonii Białystok, Bartłomiej Wdowik.

– Towarzyszą nam pozytywne emocje. Nie ma presji. Trener oraz sztab wpajają nam, żeby skupiać się na kolejnym meczu, a najważniejsze jest najbliższe starcie. Skupiamy się na Pogoni, nie wybiegamy do przodu. Teraz liczy się spotkanie z Pogonią, które oczywiście chcemy wygrać – mówił „Wdowa”.

Czy zdaniem Bartka jego występy mogą go przybliżyć do wyjazdu z reprezentacją Polski na zbliżające się EURO? – Oczywiście, że chciałbym pojechać na EURO. Swoją postawą na boisku staram się potwierdzać te aspiracje w każdym kolejnym meczu. Staram się pokazać trenerowi z jak najlepszej strony. Skupiam się na każdym kolejnym treningu i meczu. Chcę potwierdzić swoją formę i dzięki temu dostać szansę na wyjazd.

– Chciałbym jeszcze w tym sezonie pomóc zespołowi asystą czy bramką. Czy to się uda? Zobaczymy. Najważniejsza jest jednak wygrana. Mój cel indywidualny jest ważny, ale najistotniejsze jest to, co mamy do osiągnięcia jako drużyna – stwierdził Bartek.

– W szatni panują jak najbardziej pozytywne nastroje. Jesteśmy liderem, a wyniki budują atmosferę. W szatni jesteśmy zżyci, dobrze się dogadujemy, panuje fajna atmosfera. Jesteśmy zadowoleni z tego, jak to wygląda. Co do odkucia się na Pogoni, za te dwa przegrane mecze to teraz Pogoń przyjeżdża do nas, będzie prawie cały stadion. Chcemy zrewanżować się Pogoni i pokazać naszą siłę. Kibice będą z nami, to goście będą w trudnej sytuacji. Oczywiście Pogoń ma dużo jakościowych zawodników, jak Kuluris, Ulvestad czy Grosicki. Mają jakość, ale my patrzymy na siebie i swoje atuty z przodu. Chcemy je wykorzystać, dominować, stwarzać sytuacje.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Jagiellonii Białystok

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.