fbpx

Błysk Kuźniczysko czeka na mecz Pucharu Polski z rezerwami Śląska Wrocław

Zawodnicy A-klasowego Błysku Kuźniczysko jako jedyni przedstawiciele tego szczebla rozgrywek dotarli do ćwierćfinału rozgrywek Pucharu Polski okręgu wrocławskiego.

LKS Błysk Kuźniczysko rozgrywki ligowe zakończył na trzeci miejscu w tabeli A-klasy grupa Wrocław II. Zespół zdobył 32 punkty, a strata do lidera Burzy Godzieszowa wyniosła zaledwie 4 „oczka”. Sezon jest już zakończony, ale nie dla wszystkich drużyny z województwa dolnośląskiego. Zostaną rozegrane mecze barażowe o awans oraz spotkania Pucharu Polski.

Drużyna Błysku, jako jedyny przedstawiciel A-klasy dotarła aż do ćwierćfinału na szczeblu okręgu wrocławskiego, w którym zmierzy się ze świeżo upieczonym drugoligowcem, rezerwami Śląska Wrocław. Mecz jest zaplanowany na 27 czerwca.

Dotychczasowe mecze LKS Błysk Kuźniczysko w PP:

Polonia Grabowno (B-klasa) – Błysk Kuźniczysko 0:11
Barycz Milicz (A-klasa) – Błysk Kuźniczysko 1:2
Błysk Kuźniczysko – Pogoń Oleśnica (klasa okręgowa) 4:2
Błysk Kuźniczysko – Sokół Marcinkowice (IV liga) 2:0

******

Klub z Kuźniczyska odnosi sukcesy nie tylko na polu typowo sportowym, ale również może pochwalić się działalnością w social mediach. Fanpage Błysku na Facebooku przekroczył właśnie granicę 1200 „lajków”, co może wywrzeć duże wrażenie, pamiętając, że mówimy o A-klasowym klubie.

Profil jest prowadzony profesjonalnie, wiadomości są aktualizowane na bieżąco, imponuje duża ilość „wrzucanych” fotek – to są elementy, których oczekuje sympatyk wchodzący na klubowy profil.

Zachęcam do „zalajkowania” klubowego fanpage’u Błysku Kuźniczysko.

www.facebook.com/lksblyskkuzniczysko

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.