fbpx

Wewnętrzna gra kontrolna Vinety Wolin zakończona remisem

Nie pamiętam już kiedy ostatni raz mogłem zamieścić meczowe sprawozdanie. Dziś wreszcie jest okazja, aby zamieścić relację z wewnętrznej gry kontrolnej IV-ligowej Vinety Wolin.

Zawodnicy Vinety, podzieleni na dwie grupy stoczyli między sobą wewnętrzny pojedynek. Gra kontrolna odbyła się w sobotnie popołudnie (23 maja) i zakończyła się remisem 1:1.

Łącznie w meczu wystąpiło 22 zawodników, w tym trzech graczy testowanych oraz powracający do Vinety 17-letni Adrian Kranz, który ostatni rok spędził w FASE Szczecin. Kilku zawodników, z różnych powodów, nie wzięło udziału w test-meczu. Mają oni dołączyć do drużyny pierwszego czerwca.

Vineta Niebiescy – Vineta Czerwoni 1:1
Bramki: 1:0 zawodnik testowany
1:1 Dawid Wach

NIEBIESCY: Jakub Kokiel- Jakub Tarka, Dawid Jeż, zawodnik testowany, Łukasz Bożko, Mikołaj Wolański, Wojtek Gałecki, Konrad Bartoszewicz, Jakub Maszka, zawodnik testowany, Kamil Wiśniewski

CZERWONI: Michał Salamon– Dawid Wach, Radosław Cyburt, Dawid Łodyga, Nikodem Pyrek, Szymon Kruczek, Adrian Nagórski, Radosław Wiśniewski, Adrian Kranz, Bartek Wach, zawodnik testowany

Jeżeli chodzi o graczy testowanych, to trudno po jednym meczu ocenić ich przydatność do zespołu. Dlatego ustaliliśmy, że zaproponujemy chłopakom aby potrenowali z nami przez pierwsze dwa tygodnie okresu przygotowawczego i zagrali w sparingu. Po tym czasie zapadną zapewne decyzje kto z nami zostanie, a komu podziękujemy – powiedział po sobotniej grze dyrektor sportowy Jakub Staciwa, cytowany przez media społecznościowe klubu.

Już wkrótce na łamach portalu GF, miniony sezon rozgrywek IV ligi zachodniopomorskiej podsumuje prezes Vinety Przemysław Tomków.

Źródło i fot: Vineta Wolin

Grzegorz Sawicki

Chcesz wnieść swój klub na wyższy poziom medialny? Sprawdź co ma do zaoferowania grafika-sportowa.pl!

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

1 komentarz na temat “Wewnętrzna gra kontrolna Vinety Wolin zakończona remisem”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.