Chcesz mieć swoje pięć minut na Onecie? Strzel… z „plaskacza” arbitra na meczu A-klasy (VIDEO)

Zawodnik Błękitnych Wierzbna najpierw otrzymał czerwoną kartkę za dyskusję z arbitrem, a następnie go… spoliczkował. Do zdarzenie doszło podczas meczu A-klasy Przeworsk w województwie podkarpackim.

Wielokrotnie powtarzałem działaczom, trenerom czy zawodnikom Niższych Lig, że wielkie media przyjdą do nich tylko w razie tzw. draki. Gracz pijany uciekł w przerwie… jest na Weszło. Zawodnik zniknął po gwizdku kończącym mecz, gdyż wystąpił na lewych kwitach… jest Sport.pl. Prezes klubu kopnął arbitra w cztery litery… pisze cała Polska.

Podobnie jest w przypadku zdarzenia, które miało miejsce w trakcie spotkania przeworskiej A-klasy (Podkarpacki ZPN). Sędzia dostał z „plaskacza” od gwiazdora kowbojskiej ligi i temat został opisany na Onecie. Z pewnością jest to powód do wielkiej dumy dla, że tak się wyrażę, piłkarza zespołu Błękitnych Wierzbna.

Cóż zatem pisze jeden z największych polskich portali na temat kolejnego wydarzenia z cyklu: Patologie Niższych Lig?

W sobotę w meczu przeworskiej A Klasy (woj. podkarpackie) pomiędzy Żurawiem Żurawiczki a Błękitnymi Wierzbna doszło do skandalicznej sytuacji. W 68. minucie zawodnik gości Marcin Zieliński upadł w polu karnym rywali. Sędzia nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego, co rozwścieczyło zawodnika Błękitnych. Zerwał się on z murawy i podbiegł do arbitra, głośno krzycząc. Sędzia nie zastanawiał się długo i ukarał zawodnika czerwoną kartką. Reakcja Zielińskiego była natychmiastowa. Podszedł on do arbitra i go spoliczkował. Konsekwencją tego zachowania było przerwanie spotkania. Na boisku Błękitni prowadzili 2:1, ale wynik najprawdopodobniej zostanie zweryfikowany jako walkower na korzyść Żurawia.