Kiedyś czołowy pomocnik Ekstraklasy. Dziś strzela gole w…. Indonezji (WIDEO)

Maciej Gajos zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego i dał zwycięstwo Persiji Dżakarta. Polski pomocnik od roku występuje w egzotycznej lidze Indonezji i teraz przypomniał się polskim kibicom. Nagranie, na którym możemy podziwiać jego trafienie, obiegło media społecznościowe.

Gajos występował w Ekstraklasie w barwach Jagiellonii Białystok, Lecha Poznań i Lechii Gdańsk. W najwyższej klasie rozgrywkowej naszego kraju rozegrał 333 mecze, strzelił w nich 47 goli i zanotował 26 asyst. Gajosowi wróżono wielką karierę, był czołowym pomocnikiem Ekstraklasy i spodziewano się transferu do klubu z czołowej europejskiej ligi. Niestety, tak się nie stało.

Ostatnie cztery sezony pomocnik spędził w Lechii, ale po spadku do Fortuna 1 Ligi postanowił zmienić otoczenie. Wybrał bardzo niecodzienny kierunek, wprawiając w zdumienie kibiców i ekspertów. Maciej Gajos został  zawodnikiem jednego z najmocniejszych i najbardziej popularnych klubów w Indonezji – Persiji Dżakarty.

Polak w bardzo słabej lidze notuje dobre liczby, co nie powinno dziwić. W ostatnim meczu z PSIS Semarang Gajos dał swojej drużynie zwycięstwo strzelając gola bezpośrednio z rzutu wolnego. Było to piąte trafienie polskiego zawodnika w tym sezonie ligowym. 33-latek zanotował również siedem asyst, występując w 28 spotkaniach. Jego drużyna zajęła ósme miejsce w indonezyjskiej lidze.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.