Chorwackie media. „Piłkarze Legii nie strzeliliby gola nawet gdyby mecz trwał dwa dni”

Chorwackie media komentują awans Dinama Zagrzeb do czwartej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów po wyjazdowej wygranej z Legią Warszawa 1:0.

– To nie było miłe, nie było atrakcyjne, ale to nie miało żadnego znaczenia. W kluczowym meczu w europejskich pucharach, piłkarze Dinama Zagrzeb zagrali mądrze i dojrzale, całkowicie zasłużenie wyeliminowali mistrza Polski. Stworzyli półtorej szansy, strzelili jednego gola, a wrażenie jest takie, że Polacy by go nie strzelili, gdyby mecz grano przez dwa dni – pisze portal index.hr.

Dziennikarze tego portalu przytoczyli również słowa trenera Dinama oraz strzelca jedynego gola.

– Wygraliśmy zasłużenie. Drużyna pracowała, starała się, oddała mnóstwo siły. Trójka z nich prosiła o zmiany ze zmęczenia, ale robiła wszystko, co mogła. Legia mocno atakowała przez ostatnie minut, ale stawiliśmy opór wszystkiemu – powiedział Krznar.

 – Bez względu na to, w jakiej pozycji się znajduję, zawsze dam z siebie wszystko, a dziś miałem szczęście strzelić gola z tej bardziej defensywnej pozycji. Awansowaliśmy dalej i jesteśmy bardzo szczęśliwi. Czy płacę za obiad Ivanusecowi? Oczywiście, grał główną rolę, podał mi dobrze przy golu i do mnie tylko należało strzelić. Czekaliśmy na ten awans od dawna. Zdobyliśmy go po trudnym meczu, przed 30 tysiącami ludzi na stadionie – skomentował Franjić.

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.