Ciąg dalszy „wymiany uprzejmości” na linii Błaszczykowski – Boniek. „Gdybym chciał grać, to na miejscu Kuby poszedłbym pograć do drugiej, trzeciej ligi”

Zbigniew Boniek w programie „Prawda Futbolu” odniósł się do niedzielnej wypowiedzi Kuby Błaszczykowskiego, który w ostrych słowach skomentował ostatnie wywiady prezesa PZPN i jego uszczypliwości w stronę piłkarza oraz współwłaściciela Wisły Kraków.

O „wymianie uprzejmości” pomiędzy Bońkiem i Błaszczykowskim więcej możecie przeczytać TUTAJ.

Zdjęcie

Obecnie trwa ciąg dalszy „rozmowy”, a głos zabrał prezes PZPN, który w progamie „Prawda Futbolu” odpowiedział byłemu zawodnikowi Borussii Dortmund.

– Jestem prezesem, który szanuje wszystkich zawodników. Tak zawsze było, jest i będzie również z Kubą. Uważam jednak, że on ma tak mocne narzędzia władcze, że mógł pożegnać się z trenerem w inny sposób, a nie ukrzyżować go. Nie wydaje mi się, bym przesadził w jakikolwiek sposób. Jeżeli mam narzędzia, by zwolnić trenera, to staram się to zrobić z największą godnością. Może Kuba to zrobił zupełnie przypadkowo, może ja się pomyliłem – powiedział Boniek.

– Nie ma żadnej polemiki w tym, że Kuba miał świetną karierę, natomiast dzisiaj, ze względu na wiek i swój stan zdrowia, może dać z siebie 30 proc. Uważam, że powinien skupić się na działaniach właścicielskich. W Polsce mamy ten problem, że jak powiesz prawdę, to ta prawda jest przyczyną polemiki. W żadnym słowie nie obraziłem Kuby. Gdybym chciał grać, to na jego miejscu poszedłbym pograć do drugiej, trzeciej ligi, potrenować trzy razy w tygodniu, a w niedzielę zagrać mecz – dodał prezes PZPN.

Teraz piłeczka po stronie Błaszczykowskiego. Odpowie czy nie? Myślę, że nastąpi to bardzo szybko.

Źródło: Prawda Futbolu

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.