„Co słychać u Galaktycznych?” Prezes Paweł Danielak potwierdza: MKS Szczawno-Zdrój zagra… w klasie okręgowej

Nie w wałbrzyskiej A-klasie, a w okręgówce zagra pierwszy zespół MKS-u Szczawno-Zdrój w rozpoczynającym się za trzy dni sezonie.

W polskich Niższych Ligach w obecnej tzw. popandemicznej lub jak niektórzy twierdzą wciąż pandemicznej sytuacji, wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Jesteś A-klasowcem, a na kilka dni przed startem nowych rozgrywek dostajesz propozycję gry w okręgówce. Prezesi wielu klubów z pewnością odmówiliby mówiąc o brakach kadrowych, czy infrastrukturalnych lub po prostu twierdząc: Nie mamy kasy. Do takich nie należy jednak, dobrze znany czytelnikom GF, prezes MKS-u Szczawno-Zdrój Paweł Danielak. Dziś, w krótkiej rozmowie poinformował mnie, że pierwszy zespół Mineralnych będzie występował w wałbrzyskiej klasie okręgowej. Paweł przyjął propozycję wojewódzkiego związku i jak twierdzi – jest pewien, że MKS poradzi sobie w wyższej klasie rozgrywkowej.

Jak doszło do takiej sytuacji? Otóż Unia Bardo i Orzeł Lubawka wycofały swoje zespoły z rozgrywek wałbrzyskiej klasy okręgowej. Propozycję występów na tym szczeblu futbolowej drabinki otrzymały MKS Szczawno-Zdrój oraz ATS Wojbórz i to one już w najbliższy weekend rozpoczną batalię w okręgówce.

Mineralni w sezonie 2020/2021 zajęli drugie miejsce w tabeli rozgrywek pierwszej grupy A-klasy Wałbrzych.

Już wkrótce wypowiedź Pawła Danielaka specjalnie dla GF.

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.