Co za gol w meczu Ligi Narodów Dywizji D. Stadiony świata (WIDEO)

Andora pokonała na własnym boisku Liechtenstein (2:1) w meczu Ligi Narodów Dywizji D. Ozdobą tego spotkania było fantastyczne trafienie z własnej połowy Chusa Rubio, zawodnika gospodarzy.

Przed piątkowym spotkaniem oba zespoły rozegrały po dwa mecze w grupie pierwszej Dywizji D Ligi Narodów. Andora zremisowała bezbramkowo z Mołdawią i przegrała 0:3 z Łotwą. Natomiast Liechtenstein zanotował dwie porażki – 0:1 z Łotwą i 0:2 z Mołdawią.

W bezpośrednim pojedynku lepszy okazał się zespół Andory, który zwyciężył 2:1 i zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem czterech punktów. Tyle samo „oczek” na koncie ma Mołdawia po piątkowej porażce z Łotwą 2:4.

Ozdobą piątkowego pojedynku był fantastyczny gol Chusa Rubio w 82. minucie. Zawodnik Andory uderzeniem z własnej połowy zaskoczył wysuniętego golkipera gości i podwyższył wynik na 2:0.