fbpx

Cristiano Ronaldo może mieć ogromne problemy. Grozi mu więzienie i wydalenie z Arabii Saudyjskiej (WIDEO)

Cristiano Ronaldo znalazł się w poważnych tarapatach. Po obscenicznym geście, który wykonał po meczu z Al-Hilal w kierunku kibiców, Portugalczyk będzie miał do czynienia z saudyjskim wymiarem sprawiedliwości. Grozi mu więzienie i wydalenie z kraju.

Ronaldo stał się negatywnym bohaterem wspominanego wyżej spotkania. Podczas meczu Portugalczyk próbował dusić rywala. Natomiast już po ostatnim gwizdku arbitra, kibice gospodarzy wznosili chóralne przyśpiewki i skandowali „Messi, Messi, Messi”. Portugalski gwiazdor wówczas nie utrzymał nerwów na wodzy. Wykonał obsceniczny gest, łapiąc się za swoje genitalia.

CR7 może ponieść za ten czyn bardzo poważne konsekwencje. Prawnik Nouf bint Ahmed, profesor Uniwersytetu Genewskiego, doradca ws. handlu międzynarodowego akredytowany przez instytut arbitrażowy Komisji Narodów Zjednoczonych, napisał na Twitterze, że złoży wniosek do saudyjskiej prokuratury o ukaranie i wydalenie Ronaldo z kraju.

„Nie śledzę sportu. Chociaż kibice Al-Hilal prowokowali, to zachowanie Cristiano jest przestępstwem” – czytamy.

„To czyn nieprzyzwoity należący do grupy przestępstw przewidzianych do aresztowania i wydalenia, jeśli został dokonany przez obcokrajowca. Złożymy zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie” – napisał profesor Nouf bint Ahmed, który odniósł się również do ataku Ronaldo na zawodnika Al-Hilal.

„To też jest przestępstwo. Atak na zawodnika Al-Hilal nie ma nic wspólnego ze sportowym pojedynkiem” – dodał ceniony prawnik.

Źródło: Twitter/TVP Sport

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.