Czarni Jaworze wciąż bez punktów

Drugiej porażki w obecnym sezonie doznali zawodnicy GKS Czarni Jaworze. W drugiej kolejce rozgrywek, przed własną publicznością musieli uznać wyższość LKS Studzienice (1:3).

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, choć nie oznacza, iż z boiska wiało nudą. Z początku to przyjezdni próbowali nas zaskoczyć, ale my też mieliśmy swoje sytuacje – mówi Artur Mazur, wiceprezes Czarnych.

Po zmianie stron zawodnicy gości już w 53. minucie objeli prowadzenie. Czarni próbowali jak najszybciej odrobić straty, jednak to zawodnicy ze Studzienic cieszyli się z drugiego gola w 69. minucie.

Nasz zespół ponownie zaatakował i po upływie czterech minut zdobylismy kontaktową bramkę. W 85. minucie był rzutu wolny dla jaworzan, jednak minimalnie pomylił się Pilch. W odwecie nadzialiśmy się na zabójczą kontrę. Autorem trzeciej bramki dla LKS-u był Mateusz Żemła, który ładną „wcinką” ustalił wynik meczu – relacjonuje Artur Mazur.

W dalszym ciągu pozostajemy z zerowym dorobkiem na koncie! Na przełamanie musimy jeszcze poczekać. W następnej serii spotkań zagramy na wyjeździe z LKS Rudołtowice-Ćwiklice. Jednocześnie informujemy, iż spotkanie pucharowe ze Spójnią Landek, na wniosek obu klubów, zostało przełożone na 11 sierpnia (czekamy jeszcze na potwierdzenie ze strony Podokręgu Bielsko-Biała) – podsumowuje wiceprezes Czarnych.

Objęci patronatem medialnym przez portal GF Czarni Jaworze, niestety nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych. Dwa spotkania bez zdobyczy punktowej, bilans bramkowy 2-5.

Czarni Jaworze – LKS Studzienice 1:3 (0:0)

Bramki: 0:1 Dąbrowiecki 53′, 0:2 Żemła 69′, 1:2 Jakub Pilch 73′, 1:3 Żemła 87′

Czarni: Pająk – Habdas (80′ Ma. Sztykiel), Żyrek (67′ Ścibor), Krawczyk, Labza, Zdolski, Bednarek, Cyran, Sosna (60′ Lech), Mi. Sztykiel, Pilch

LKS Studzienice: R. Janosz – M. Tomaszczyk, J. Tomaszczyk (49′ B. Janosz), Sornowski, P. Janosz, Wybrańczyk (46′ Sleziona), W. Janosz, Kumor, M. Janosz (46′ F. Janosz), Żemła, Dąbrowiecki (82′ Pilar)

Żółte kartki: Ścibor (89′) – J. Tomaszczyk (37′), M. Tomaszczyk (63′), F. Janosz (66′), Żemła (87′)