Huragan Bodzanów awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgu płockiego (Wideo)

Huragan Bodzanów po zwycięstwie nad Szopenem Sanniki, jako jedyny zespół z B-klasy awansował do ćwierćfinału rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgu płockiego.

W regulaminowym czasie gry padł wynik bezbramkowy. W pierwszej połowie spotkania zdecydowaną przewagę miał zespół Huraganu. Nie potrafił jej jednak udokumentować bramkami. Po zmianie stron do głosu doszli goście, ale to Huragan w ostatnich sekundach gry zaprzepaścił doskonałą sytuację do strzelenia gola.

Rzuty karne lepiej egzekwowali gospodarze. Cała czwórka bodzanowskich zawodników zanotowała celne strzały. Szopen przestrzelił pierwszego karnego, a decydującą „jedenastkę” znakomicie obronił golkiper Huraganu.

Zespół z Bodzanowa w ćwierćfinale zmierzy się z rywalem występującym w IV lidze. Będzie nim zwycięzca meczu Kasztelan Sierpc – Bzura Chodaków.

Huragan Bodzanów – Szopen Sanniki 0:0 rzuty karne 4:2