Czerwona kartka po…. 14 sekundach od wejścia na boisko (WIDEO)

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas meczu na drugim poziomie rozgrywek w Holandii. Zawodnik Jong PSV otrzymał czerwoną kartkę zaledwie po 14 sekundach od wejścia na murawę.

W piątek Jong PSV na własnym boisku spotkał się z Jong AZ Alkmaar w meczu drugiej ligi holenderskiej. Goście wywieźli trzy punkty po wygranej 2:1, a w 46. minucie pojedynku kibice byli świadkami nietypowej sytuacji.

Tim van den Heuvel, napastnik Jong PSV wszedł na boisko w 46. minucie. Występ 18-letniego zawodnika trwał zaledwie 14 sekund. W brutalny sposób zaatakował rywala i ujrzał czerwoną kartkę.