Tomasz Hajto tym razem w punkt. „Może jeszcze podziękujmy, że w ogóle przyjeżdżają na reprezentację”

Michał Probierz po ostatnich meczach reprezentacji Polski chwalił piłkarzy za zaangażowanie. Do tych słów w programie „Cafe Futbol” na antenie „Polsatu Sport” odniósł się Tomasz Hajto.

– Możesz mieć mniejsze i większe umiejętności jako piłkarz. Możesz grać lepiej, możesz grać gorzej. Nigdy nie było jednak takiej sytuacji w reprezentacji, od moich czasów, że dziękujemy za zaangażowanie. Dziękujemy za to, że walczyli. Za to, że bardzo chcieli – stwierdził Hajto.

– Chciałbym analizować reprezentację w takim aspekcie: kto zrobił błąd, źle się przesunął, źle zaasekurował, nie wygrał pojedynku, nie wyszło mu podanie. I ja się zastanawiam, czy my takie aspekty bierzemy pod uwagę – dodał.

Hajto w programie „Cafe Futbol” na antenie „Polsatu Sport” podkreślił, że zaangażowanie potrzebne jest przy każdej pracy i reprezentanci Polski nie mogą być pod tym względem żadnym wyjątkiem.

– Kluczem do zawodu piłkarza to jest wyjść i 90 minut się zaangażować, jak w każdej innej pracy. Czy to jest taksówkarz, czy to jest kucharz i czy to jest pani, która pracuje w Tesco. Ona musi się w pracy zaangażować, aby się nie pomylić i musi być skoncentrowana. A my zaczynamy dziękować – stwierdził.

– Zbyszek Boniek zawsze fajnie jedną rzecz mówi, że piłkarz to najlepszy z zawodów na świecie. Nie dość, że robisz to, co kochasz i super zarabiasz, to jeszcze się spełniasz jako człowiek. A to poszło dzisiaj w tak ekstremalnym kierunku, jeśli chodzi o naszą reprezentację, że dziękujemy za zaangażowanie. To podziękujmy za to, że w ogóle przyjeżdżają na reprezentację – zakończył Tomasz Hajto.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.