Derby Gminy Domaniewice w skierniewickiej A-klasie

Do końca rozgrywek A-klasy Skierniewice w obecnym pozostały dwie kolejki. W ostatniej serii ligi – 27 czerwca – dojdzie do derbów Gminy Domaniewice pomiędzy Meteorem Reczyce i Vagatem Domaniewice. Dla sympatyków obu zespołów będzie to piłkarskie święto.

Sytuacja w tabeli obu zespołów z Gminy Domaniewice jest diametralnie różna. Meteor zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem 41 punktów. Taką pozycję drużyna z Reczyc chciałaby zachować również na koniec sezonu. Przewaga nad czwartą w tabeli Rawką Bolimów wynosi zaledwie „oczko” i Meteor nie może pozwolić sobie na potknięcie. Oprócz derbów gminy, ekipę trenera Sebastiana Sumińskiego czeka pojedynek ze Startem Złaków Borowy.

Vagat Domaniewice wciąż nie jest pewny ligowego bytu. Z dorobkiem 20 punktów plasuje się na 11. miejscu (trzecie od końca) i w przedostatniej serii gier zmierzy się z wiceliderem tabeli Laktozą Łyszkowice. Ostatnia kolejka, to jak wiemy, wielkie derby Gminy Domaniewice.

Choć rozgrywki w naszym regionie powoli dobiegają końca to w Gminie Domaniewice temperatura wzrasta w związku ze zbliżającymi się derbami owej gminy. Meteor Reczyce i Vagat Domaniewice to reprezentanci skierniewickiej A-klasy. Nastroje w obu ekipach są zgoła odmienne, żółto-czarni z Reczyc pod wodzą trenera Sumińskiego walczą o podium, natomiast biało-niebiescy ze sternikiem Przemysławem Mrzygłódem o utrzymanie w lidze – powiedział Galaktycznemu przedstawiciel Meteora Reczyce Marcin Sałuda.

Tak więc zapowiada się, że zaplanowany na 27.06.2021 mecz na przepięknym boisku w Domaniewicach oprócz panowania w gminie może dać podium lub utrzymanie w lidze.
W jesiennym starciu obu ekip góra była drużyna z Reczyc (1:2) po bramkach Michała Bryszewskiego i Krystiana Siatkowskiego. Zapowiada się arcyciekawy i arcyważny mecz dla obu ekip
– podkreślił.

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.