Dominik Narewski – podlaski kolekcjoner piłkarskich szalików. Pozytywnie zakręcony pasjonat

Futbolowe środowisko Niższych Lig byłoby szare i smutne bez pozytywnie zakręconych wariatów, którzy każdą wolną chwilę poświęcają na realizowanie swojej pasji. Jednym z nich jest Dominik Narewski, podlaski kolekcjoner piłkarskich szalików.

Nasz bohater, który jest kibicem ŁKS-u Łomża, pierwsze szaliki zaczął kolekcjonować już około 10 lat temu. Z różnych powodów, po pewnym okresie, musiał zrezygnować, a raczej „zawiesić” swoją działalność.

Dominik Narewski na tle swojej kolekcji

– Szaliki kolekcjonowałem już 10 lat temu, jednak później z różnych przyczyn, m.in. studia, nie byłem w stanie już się tym zajmować. Więc po prostu… odsprzedałem swoje zbiory – mówi Dominik.

Wilka jednak ciągnie do lasu i podlaski kolekcjoner po kilku latach ze zdwojoną energią powrócił do realizacji swojej pasji.

– Zajawka wróciła jakieś dwa lata temu, kiedy zacząłem kolekcjonować szaliki ŁKS-u Łomża, a następnie klubów z województwa podlaskiego ze wszystkich szczebli rozgrywkowych. W swoich zbiorach posiadam około 150 szalików, z czego aż 60 mojego ŁKS-u.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Dominik szczególnym sentymentem darzy egzemplarz wydany z okazji piątej rocznicy zgody pomiędzy kibicami łomżyńskiego klubu a Sparty Szepietowo.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „2001 2006 ŁKS SPARTA TO DOPIERO POCZĄTEK”

Podlaski pasjonat jest stałym bywalcem na meczach Niższych Lig w swoim regionie. Odwiedzając stadiony razem z narzeczoną, nawiązuje tam kontakty z osobami, które mogą wesprzeć go w poszukiwaniu kolejnych szalików do kolekcji.

– Kiedyś chciałem otrzymać szalik Pomorzanki Sejny, więc żartując poprosiłem o autografy zawodników tej drużyny i otrzymałem go w prezencie wraz z podpisami piłkarzy.

Dominik wspólnie z narzeczoną Joanną prowadzi również fanpage na Facebooku. Na profilu udostępniane są głównie zdjęcia szalików, które udaje się pozyskać bohaterowi dzisiejszej publikacji.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Korzystając z okazji chciałbym zachęcić czytelników Galaktycznego Futbolu do obserwowania i „zalajkowania” profilu o nazwie „Podlaski kolekcjoner szali”. Warto wspierać działalność takich „wariatów”, bez których futbol, tak jak wspomniałem na wstępie, byłby szary i smutny.

Zapraszam również pasjonatów i kolekcjonerów z całej Polski do kontaktu z Dominikiem Narewskim, który w swoich zbiorach posiada szaliki nie tylko z Podlasia.

Link do fanpage’u znajdziecie TUTAJ

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.