Dwaj młodzi, japońscy zawodnicy zagrają w klubie z lubuskiej 4 Ligi

Dwaj przedstawiciele Kraju Kwitnącej Wiśni dołaczyli do kadry czwartoligowej Pogoni Skwierzyna. Podczas rundy wiosennej młodzi Japończycy Shoma Shimada i Ayumu Kamiyashiki będą prezentować swoje umiejętności na lubuskich boiskach.

Pogoń Skwierzyna, zajmująca przedostatnie miejsce w tabeli lubuskiej IV Ligi, jest bardzo aktywna na rynku transferowym. Władze klubu wzmacniają zespół przed czekającą go walką o utrzymanie na piątym szczeblu polskich rozgrywek.

W niedzielę 28 lutego, klub ze Skwierzyny ogłosił, za pośrednictwem mediów społecznościowych, pozyskanie dwóch zawodników z Kraju Kwitnącej Wiśni. Są nimi Shoma Shimada i Ayumu Kamiyashiki.

Obaj młodzi piłkarze potwierdzili podczas meczów sparingowych swoje umiejętności i rundę wiosenną spedzą w Skwierzynie. Klub wiąże z nowymi nabytkami duże nadzieje.

Shoma Shimada to zawodnik, który bardzo dobrze czuje się na lewej stronie boiska. Dobre wyszkolenie techniczne i chęć gry ofensywnej otwierają wiele możliwości dla drużyny. Ayumu Kamiyashiki najlepiej czuje się w środkowej strefie boiska, gdzie jego nieszablonowe zagrania otwierają drogę do bramki dla napastnika – czytamy na facebookowym profilu klubu.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i tekst „POGOŃ SKWIERZYNA 1946 POGON PSD MRÓWKA SKWIERZYNA POGON SKWIERZYNA Grupa Gezet MODRAS ZASKÃRSKI BUDOWNICTWO Skwierzyna Miasto Królewskie auto Jarex raf psb MRÓWKA SKWIERZYNA ZASK BUDOW ezet MODA MEB POGOŃ SKWIERZYNA POGOŃ SKWIERZYNA POG SKWT KW G ប Skwierzyna AS MiastoHróLewskie Miasto Królewskie”
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i tekst „POGOŃ SKWIERZYNA er GARDEN psb MRÓWKA SKWIERZYNA POGOŃ POGON SKWIERZYNA raf na-polierafia Grupa Gezet ZASKÃRSKI BUDOWNICTWO BUDOWN MODRAS MEBLE rzyna Królewskie uto Jarex Grass Hopper GARDEN ALgraf RÓWKA RZYNA GON RZYNA Grupa Gezet POGOŃ SKWIERZYNA Skwierzyna Miasto MiastoHróLewskie Królewskie POGOŃ SKWIERZYNA”

Przed zespołem Pogoni Skwierzyna trudna walka o utrzymanie w IV lidze lubuskiej. Jesienią zespół zdobył zaledwie 11 punktów w 18 spotkaniach. Zawodnicy Pogoni wygrali trzy mecze, dwa razy zremisowali i aż trzynastokrotnie schodzili z boiska pokonani.

Pierwszy mecz rundy wiosennej już 6 marca. Pogoń zmierzy się na wyjeździe z Czarnymi Żagań. Będzie to spotkanie z gatunku za 6 punktów, gdyż najbliższy rywal zespołu ze Skwierzyna zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 17 „oczek”.

Źródło: Pogoń Skwierzyna, własne

Foto: Pogoń Skwierzyna

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.