Dominik Marczuk na celowniku jednego z najlepszych tureckich klubów

Dominik Marczuk rozgrywa świetny sezon w Jagiellonii Białystok. Nic dziwnego, że młodym piłkarzem lidera PKO BP Ekstraklasy interesują się zagraniczne kluby. Tureckie media poinformowały o tym, że 20-latek jest obserwowany przez Galatasaray Stambuł.

Marczuk trafił do Jagiellonii latem ze Stali Rzeszów. To jego debiutancki sezon na poziomie Ekstraklasy. W 31 meczach strzelił 6 goli i zanotował 10 asyst. Natomiast w pięciu spotkaniach Fortuna Pucharu Polski zdobył bramkę i zaliczył jedno ostatnie podanie.

Tureckie media informują, że Marczukiem zainteresowany jest Galatasaray Stambuł. Lider tureckiej SuperLig chciałby sprowadzić młodzieżowego reprezentanta Polski już podczas najbliższego okienka transferowego. Wielkim zwolennikiem talentu 20l-latka ma być trener Galaty Okan Buruk. 

Galatasaray na prawym skrzydle ma aktualnie Hakima Ziyecha wypożyczonego z Chelsea, reprezentanta Turcji 23-letniego Barisa Alpera Yilmaza, którym interesuje się Aston Villa oraz Brazylijczyka Tete.

Umowa Marczuka z białostockim klubem obowiązuje do połowy 2026 roku. Serwis Transfermarkt wycenia zawodnika na 3,5 miliona euro. Taka kwota z pewnością przekonałaby włodarzy Jagiellonii do transferu jednego ze swoich najlepszych graczy. Nie jest tajemnicą, że Duma Podlasia zmaga się z finansowymi problemami.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.