„Dyrektor Sportowy w klubie piłkarskim” – III edycja szkolenia online!

PrawoPiłkarskie.pl, partner portalu Galaktyczny Futbol, przypomina o zaplanowanym na 27/28 marca szkoleniu online „Dyrektor Sportowy w klubie piłkarskim”.

Szkolenie adresowane jest dla osób zainteresowanych pracą w strukturach zarządczych klubów i akademii piłkarskich, a także dla już pracujących dyrektorów sportowych. Podczas szkolenia poznasz szeroki aspekt przepisów prawnych związanych z działalnością sportową w Polsce, w tym na temat zakładania i funkcjonowaniaklubów sportowych, odpowiedzialności członków zarządu oraz restrukturyzacji podmiotów gospodarczych.

Na szkoleniu omówione zostaną również zagadnienia dotyczące zawierania i rozwiązywania umów funkcjonujących w branży piłkarskiej. Poznasz również wewnętrzne przepisy Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczące funkcjonowania klubów piłkarskich, regulacyjnych pracę trenerów piłki nożnej oraz pośredników transakcyjnych. Szczegółowo zostaną omówione przepisy prawa piłkarskiego dotyczące zawierania kontraktów o profesjonalne uprawienie piłki nożnej z zawodnikami, w tym Kontrakty U18, sposoby ich rozwiązywania oraz sankcje prawne jakie mogą być nakładane na kluby i zawodników. Otrzymasz również wzory przykładowych umów i innych dokumentów do wykorzystania. Poznasz strukturę Piłkarskiego Sądu Polubownego działającego przy Polskim Związku Piłki Nożnej z najnowszymi zmianami, które weszły w życie w 2020 roku.

Termin szkolenia: 27-28 marzec 2021 roku.

Prelegenci:

1. Dariusz Laszczyk – prawnik, właściciel i autor bloga PrawoPilkarskie.pl

2. Wojciech Śmiech – dyrektor sportowy III-ligowego ŁKS-u Probudex Łagów, współpracownik agencji GRsport oraz organizator kursów skautingowych Football Networking. Wizytował i obserwował funkcjonowanie akademii takich klubów jak m.in Manchester United, Arsenal Londyn, Leicester City, Swansea City, Norwich City, Red Bull Leipzig, SK Ingolstadt, Huddersfield Town i Nottingham Forest. Współtwórca wielu transferów krajowych i zagranicznych. Wojtek omówi rolę dyrektor sportowego w klubie piłkarskim, a także opowie o indywidualnej obserwacji zawodnika oraz o skautingu w klubach piłkarskich i agencjach managerskich.

3. Jacek Osadnik – przedstawiciel InStat. Jacek podczas szkolenia zaprezentuje funkcjonalności oraz możliwości wykorzystania platformy InStat w pracy dyrektora sportowego.

Zapisy tylko i wyłączenie pod mailem: szkolenia@prawopilkarskie.pl

Więcej informacji na stronie www.prawopilkarskie.pl

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.