Warmińsko-Mazurski ZPN: Klasa Okręgowa rusza zgodnie z planem w sobotę 27 marca

„Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajdzie się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.” To zdanie powinno posłużyć za cały komentarz do działalności Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej podczas ostatnich kilku dni.

Wojewódzki Związek na Warmii i Mazurach na czele z prezesem Markiem Łukiewskim nie zostawił swoich klubów na lodzie. Poczyniono starania, poruszono przysłowiowe „niebo i ziemię” , okazało się, że można… Zgodnie z planem ruszyła w ubiegły weekend forBet IV liga warmińsko-mazurska, a 27 marca startuje klasa okręgowa.

Komunikat Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej

Przez ostatnie dni wspólnie z klubami pracowaliśmy nad możliwością startu rundy wiosennej w rozgrywkach Klasy Okręgowej w zgodzie z zapisami rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Ostatecznie wszystkie kluby Klasy Okręgowej spełniają warunki określone w rozporządzeniu, więc w sobotę 27 marca wracamy na boiska. Przypominamy, że wszystkie mecze odbywają się bez udziału publiczności.

Jesteśmy w trakcie rozmów z klubami niższych lig, aby ich rozgrywki również ruszyły zgodnie z planem (3 grupy A Klasy w weekend 27/28 marca, pozostali w weekend 10/11 kwietnia). O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

***

Wielkie brawa. Można? Można.

***

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.