Dziewiąty gol Polaka w MLS. Halo selekcjonerze (WIDEO)

Karol Świderski strzelił kolejnego gola w trwających rozgrywkach MLS. Jego Charlotte FC jednak przegrało z New England Revolution 1:2.

Reprezentant Polski już w pierwszej połowie spotkania mógł otworzyć rezultat. Piłka po jego uderzeniu trafiła jednak w poprzeczkę.

Piłkarze New England objęli prowadzenie w 64. minucie po uderzeniu Noela Bucka. Dwadzieścia minut później wyrównał Karol Świderski. Było to jego dziewiąte trafienie w tym sezonie MLS.

Zespół reprezentanta Polski długo nie cieszył się z remisu, gdyż rywale strzelili gola minutę po trafieniu Świderskiego. Spotkanie zakończyło się porażką Charlotte FC 1:2.