Derby Szczecina w III lidze. Niepokonany Świt podejmie rezerwy Pogoni

W niedzielę 1 października dojdzie do derbów Szczecina w drugiej grupie III ligi. Niepokonany w dziewięciu meczach obecnego sezonu Świt podejmie rezerwy Pogoni. Gospodarze zapraszają na atrakcyjnie zapowiadające się wydarzenie.

Świt po dziewięciu rozegranych spotkaniach jest liderem tabeli drugiej grupy III ligi. Podopieczni Piotra Klepczarka zgromadzili 23 punkty, na które złożyło się siedem zwycięstw i dwa remisy. W niedzielę przyjdzie im się zmierzyć z rezerwami Pogoni, która plasuje się na dziewiątej pozycji z dorobkiem 14 „oczek”. Trzecioligowe derby Szczecina zapowiadają się atrakcyjnie, a gospodarze już przed tym pojedynkiem zadbali o odpowiednią otoczkę.

– Nietypowo, bo w niedzielę o godzinie 14:30 dojdzie piłkarskich derbów stolicy Pomorza Zachodniego, w których Świt podejmie drugi zespół Pogoni. Meczowi w Skolwinie będzie towarzyszył szereg atrakcji dla najmłodszych kibiców, ale także ciekawa i unikalna oferta gastronomiczna dla nieco starszych. Świt w ostatnich tygodniach sprawił swoim sympatykom wiele radości. Zawodnicy trenera Piotra Klepczarka liderują tabeli III ligi i od początku rozgrywek nie zaznali goryczy porażki. (…) Niedzielne spotkanie będzie miało dodatkowy smaczek dla kilku piłkarzy Świtu, którzy w przeszłości przywdziewali granatowo-bordowe trykoty, czyli m.in. Patryka Paczuk, Adama Ładziaka, Szymona Kapelusza czy Jakuba Kuzko. Ostatni pojedynek derbowy w Skolwinie zgromadził liczne grono kibiców, a tym razem zapowiada się również bardzo dobra aura do grania, zatem liczymy, że przy Stołczyńskiej zobaczymy komplet widzów, dzięki czemu Świtowcy będą czuli realne wsparcie z trybun – czytamy na facebookowym fanpage’u Świtu.

Na derbowy pojedynek zapraszają również zawodnicy lidera w materiale wideo opublikowanym w mediach społecznościowych klubu.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.