Flashscore świętuje 18. urodziny. Polscy fani są ważną częścią tego sukcesu

Serwis Flashscore, oferujący wyniki na żywo wydarzeń sportowych, świętuje w tym roku swoją “pełnoletność”. Flashshscore.pl działający w Polsce należy do grupy od samego jej początku. Obecnie plasuje się na wysokim 7. miejscu pod względem miesięcznej liczby użytkowników i szóstym pod względem wyświetleń, znajdując się tuż za piłkarskimi gigantami takimi jak Brazylia, Włochy czy Wielka Brytania.

Polski 'Flashscore’ był naszym drugim lokalnym projektem po czeskim. Początkowo dostarczał wyniki na żywo tylko z siedmiu dyscyplin sportowych, ale mimo to po 4 miesiącach osiągnął 100 000 odsłon dziennie, a w ciągu roku liczba ta podwoiła się mowi Krysztof Mączka, Country Manager Flashscore Polska, który jest związany z firmą od samego jej początku.

Flashscore jest obecnie odwiedzany przez 3,25 miliona użytkowników miesięcznie w samej Polsce. Łączna liczba wyświetleń w 2023 roku wzrosła o 26%, a liczba użytkowników o 15% w porównaniu z rokiem poprzednim. Ciężko pracujemy, aby dostarczać im najszybsze i najbardziej wiarygodne informacje ze świata sportu, który tak bardzo kochają – dodaje.

W ubiegłym roku osiągnęliśmy jeden z najlepszych wyników w historii firmy. Sieć Flashscore ma ponad 100 milionów użytkowników miesięcznie (polska widownia to 3,3 miliona) i 231 miliardów wyświetleń. Jednym z naszych planów na ten rok jest przekroczenie 125 milionów użytkowników miesięcznie na całym świecie. Kochamy piłkę nożną, a EURO 24 z obecnością polskiej reprezentacji będzie wydarzeniem, które przyciągnie jeszcze większą uwagę polskich kibiców do Flashscore – mówi Krysztof Mączka, Country Manager Flashscore Polska.

Początki Flashscore

W marcu 2006 roku założona została firma technologiczna LiveSport s.r.o. i uruchomiono LiveSport.cz, później nazwany Flashscore. Sieć szybko rozpoczęła ekspansję na rynki zagraniczne. Dziś Flashscore dostępny jest w aż 46 krajach na całym świecie. Dzięki dynamicznemu rozwojowi czeski serwis nie tylko zyskuje popularność w kolejnych państwach, ale także podbija serca fanów sportu dzięki szybkiemu i dokładnemu dostarczaniu wyników na żywo.

Kamienie milowe Flashscore.pl

20.03.2006Założenie spółki LiveSport s.r.o. z siedzibą w Pradze w Czechach.

29.04.2006Polska wersja Flashscore uruchomiona na domenie LiveSports.pl
(później przemianowana na Flashscore.pl).
01.09.2007LiveSports.pl stał się pierwszym projektem w portfolio firmy, który osiągnął 100 000 odsłon dziennie.

12.04.2010LiveSports.pl osiągnął 500 000 odwiedzin dziennie.

06.12.2013Uruchomiono aplikację na iOS. Aplikacja w systemie Android pojawiła się 7 miesięcy później.

18.11.2014Aplikacja LiveSports.pl zwyciężyła w kategorii Media w plebiscycie na najlepszą aplikację iOS
na polskim rynku (http://www.appaward.pl/).

01.09.2015Polski projekt przeszedł rebranding, podkreślający jego przynależność do sieci Flashscore.

O Flashscore

Flashscore to najpopularniejszy na świecie serwis z wynikami sportowymi na żywo, statystykami i innymi treściami sportowymi. Sieć jest obecna w 46 krajach na całym świecie, w tym w Polsce. Portal może pochwalić się ponad 100 milionami odwiedzających miesięcznie na całym świecie. Użytkownicy serwisu mogą cieszyć się relacjami z ponad 6 200 zawodów z 38 dyscyplin sportowych z całego świata.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.