#FortunaZaGole: 48 tysięcy złotych dla 10-letniej Zuzi

48 000 złotych na leczenie oraz rehabilitację 10-letniej Zuzi Kaproń – to wynik kolejnej odsłony akcji charytatywnej „Fortuna Za Gole”. Dzięki bramkom strzelonym na boiskach Fortuna 1 Liga bukmacher przekaże wspomnianą kwotę podopiecznej Fundacji Szlachetny Gest.

Podczas meczów 30. i 31. kolejki Fortuna 1 Liga, sponsor tytularny rozgrywek za każdą strzeloną bramkę zobowiązał się przekazać 1000 zł na leczenie oraz rehabilitację dziewczynki. Obie ligowe kolejki obfitowały w celne trafienia, co pozwoliło na zebranie kwoty 48 000 złotych, którą Fortuna przekazała Fundacji.

– Nasz Sponsor tytularny kolejny już raz pokazał, że chce pomagać i ponownie zrobił to z imponującym rezultatem! Cieszymy się, że wszystkie kluby aktywnie włączyły się do akcji, mobilizowały swoich piłkarzy, co finalnie przełożyło się na wiele bramek, które kibice mogli oglądać na żywo – mówi Marcin Janicki, prezes Fortuna 1 Liga.

– Mecze dwóch ostatnich kolejek Fortuna 1 Liga oglądało się wyjątkowo, ze względu na dwie kwestie – kibice w końcu wrócili na trybuny i każdy strzał w światło bramki dostarczał niezwykłych emocji! To już trzecia akcja pod tytułem „Fortuna Za Gole”, gdzie postanawiamy wpłacać 1000 zł za każdą strzeloną bramkę. Cieszymy się, że piłkarze kolejny już raz stanęli na wysokości zadania i w tej końcowej fazie sezonu zobaczyliśmy bramkostrzelne pojedynki. Dokładamy cegiełkę, ale przede wszystkim trzymamy mocno kciuki za powrót do zdrowia Zuzi. Zapewniałem już wcześniej, a teraz podtrzymuję – nie jest to nasze ostatnie słowo w obszarze prowadzenia inicjatywy charytatywnej wraz z Fortuna 1 Liga. Zaangażowanie klubów dodaje Fortunie zapału do pracy i  nie mogę się doczekać następnych wspólnych akcji – komentuje Konrad Komarczuk, Prezes Zarządu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

– Jestem bardzo wdzięczna Fortunie za zauważenie naszych potrzeb i zorganizowanie tak szlachetnej akcji! Z zapartym tchem śledziłam mecze Fortuna 1 Ligi i trzymałam kciuki za bramki. Cieszę się, że aż tyle ich padło! Nigdy wcześniej mecze piłkarskie nie wzbudzały u mnie aż takich emocji. Razem z Zuzią bardzo dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do zebranej kwoty – mówi Katarzyna Kaproń, mama Zuzi.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Fortuna 1 Ligi

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.