Galaktyczny Futbol i PrawoPiłkarskie.pl, rozpoczynają współpracę

Portal Galaktyczny Futbol i PrawoPiłkarskie.pl rozpoczynają od dnia 23 marca szeroko pojętą współpracę.

PrawoPiłkarskie.pl zajmuje się profesjonalnym doradztwem prawnym dla branży piłkarskiej i świadczy m.in.: usługi prawne i menedżerskie dla zawodników, w tym graczy niepełnoletnich, akademii piłkarskich, klubów i trenerów piłki nożnej.

Dodatkowo Pan Dariusz Laszczyk autor bloga PrawoPilkarskie.pl prowadzi szkolenia online z prawa sportowego pogłębiając wiedzę prawną rodziców młodych zawodników, samym zawodników oraz agentów sportowych i osób zarządzających klubami i akademiami piłkarskimi.

Na szkoleniach można pogłębić wiedzę m.in.: na temat ekwiwalentów piłkarskich, deklaracji gry amatorów, profesjonalnych kontraktach, zmianie klubów przez zawodników amatorów oraz poznać „kruczki prawne” i praktyczne przykłady dotyczące funkcjonowania klubów sportowych. 

Od dziś na portalu GF będą publikowane materiały informacyjne z zakresu prawa sportowego skierowane głównie do klubów z Niższych Lig.

Mam nadzieję, że nawiązanie współpracy pomiędzy Panem Dariuszem a portalem GF, przyniesie wiele korzyści dla klubów z Niższych Lig.

Zachęcamy również do bezpośredniego odwiedzania bloga – www.prawopilkarskie.pl

***

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.