Bartosz Slisz po pierwszym w karierze treningu w reprezentacji Polski: Do tej pory nie miałem możliwości trenowania z tak renomowanymi zawodnikami

Poniżej przedstawiam wypowiedź przesłaną przez Biuro Prasowe Legii Warszawa. Pomocnik stołecznego klubu Bartosz Slisza opowiedział o swoim pierwszym w karierze treningu z reprezentacją Polski.

Bartosz Slisz:

Wiadomo, że pierwszy trening ma charakter wprowadzający. W niedzielę grałem swój mecz w barwach Legii, inni zawodnicy również mają za sobą ciężkie ligowe spotkania. Zmęczenie w nogach może być lekko odczuwalne, ale nie skupiam się nad tym. we wtorek będziemy mieli kolejne dwa treningi, więc będzie dobra okazja pokazać się z jak najlepszej strony.

Do tej pory nie miałem możliwości trenowania z tak renomowanymi zawodnikami. W Legii też mamy kilku reprezentantów kraju, ale narodowa kadra to zupełnie inny zespół. Mogę jednak śmiało powiedzieć, że mamy świetną drużynę i klasowych zawodników. Na każdym treningu będę dawał z siebie wszystko i pokażę, na co mnie stać.

Na poniedziałkowych zajęciach nawiązywaliśmy trochę do taktyki. Trener pokazał nam, w jaki sposób będziemy chcieli grać, ale widać, że jest to dopiero początek zgrupowania. We wtorek będziemy mieli odprawy taktyczne i kolejne zajęcia. Po nich zapewne będzie można powiedzieć nieco więcej.

Trener Sousa wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Miałem okazję zamienić dzisiaj kilka słów z selekcjonerem, gdy przyjechałem na trening. Nie poruszaliśmy jednak tematu mojej boiskowej pozycji i tego, jaki plan ma na mnie trener. Na to przyjdzie jeszcze czas.

Z jednej strony nie myślę bardzo o debiucie, ale chciałbym dostać swoją szansę. Na pewno bardzo bym się cieszył, gdyby ta sztuka udała mi się już na pierwszym zgrupowaniu. Na razie skupiam się na ciężkiej pracy.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Legii Warszawa

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.