Galaktyczny Typer Niższych Lig. Zestaw meczów drugiej kolejki

Przed nami druga runda zabawy w typowanie wyników spotkań z niższych szczebli rozgrywkowych. Poniżej zestaw meczów kolejnej rundy oraz przypomnienie zasad Typera.

Zasady Galaktycznego Typera Niższych Lig:

 1. Typujemy dokładny wynik w prywatnej wiadomości do portalu lub w komentarzach pod postem na facebookowym profilu Galaktycznego Futbolu. Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę.
 2. Zestaw do typowania będzie zawierał w każdej kolejce po 10 meczów z rozgrywek od IV ligi do C-klasy, wybranych subiektywnie przez portal.
 3. Zasady punktacji :

3 punkty za trafiony wynik. np. typujesz 3:1, a wynik meczu jest taki sam 3:1.

1 punkt za wytypowanie prawidłowego rozstrzygnięcia (1, X, 2)

Bonus 5 punktów za I miejsce w każdej kolejce typowania. W przypadku większej liczby osób z taką samą ilością punktów o przyznaniu bonusu zadecyduje liczba wytypowanych meczów z dokładnym wynikiem. Gdy również ilość typów z dokładnym wynikiem będzie identyczna, wtedy bonus otrzymuje gracz znajdujący się na wyższej pozycji w klasyfikacji generalnej typera.

Zestaw meczów II kolejki (13/14 marca) Galaktycznego Typera Niższych Lig

 1. Łęg Stany – Sokół Hucisko (A-klasa Stalowa Wola II)
 2. Błękitni Ołobok – Obra Trzciel (A-klasa Zielona Góra I)
 3. Hutnik Szczecin – Wieża Postomino (IV liga zachodniopomorska)
 4. Krypnianka Krypno – Sparta Augustów (IV liga podlaska)
 5. Galakticos Solna – WKS Wierzbice (klasa okręgowa Wrocław)
 6. Szydłowianka Szydłowiec – Zodiak Sucha (klasa okręgowa Radom-Siedlce)
 7. Zorza Tempo Pacanów – Zenit Chmielnik (świętokrzyska klasa okręgowa)
 8. Sawa Sonina – Wisłok Czarna (klasa okręgowa Rzeszów)
 9. Gwiazda Bydgoszcz – Fala Świekatowo (A-klasa Bydgoszcz I)
 10. Strażak Słupia – Zieloni Koźminek (klasa okręgowa wielkopolska VI)

Typujemy do soboty 13 marca do godziny 10:00 w prywatnej wiadomości (messenger) do portalu (preferowane), w komentarzach pod postem na facebookowym profilu Galaktycznego Futbolu oraz na Twitterze.

******

Liderem po pierwszej kolejce jest Damian Zygmunt z 18 punktami na koncie. Drugie miejsce zajmuje Filip Lewandowski (12 pkt), a podium zamyka Karol Hildebrandt (11 oczek).

Sponsorami i fundatorami nagród w naszej zabawie są firmy grafika-sportowa.pl, RED BOX Herby w 3D oraz portal Laga do przodu

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97

******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.