GKS Jastrzębie przegrał sparing z Hutnikiem Kraków

W drugim sparingu piłkarze GKS Jastrzębie schodzili z boiska pokonani. Na Suchych Stawach musieli uznać wyższość Hutnika Kraków, z którym przegrali 1:3.

Jastrzębianie wszystkie bramki (dwie z rzutów karnych) stracili w pierwszej połowie meczu. Odpowiedzieli celnym trafieniem w drugiej połowie do bramki Huthika trafił Daniel Rumin.

W meczu wystąpiło dwóch nowych zawodników GKS-u obrońca Aleksander Komor, który przyszedł z Podbeskidzia i Jakub Niewiadomski wypożyczony z Lecha Poznań. W zespole GKS-u Jastrzębie w tym spotkaniu wystapiło dwóch testowanych zawodników. 22- letni
pomocnik dariusz Kamiński z Wisłoki Dębica i 17-letni bramkarz Mikołaj Reclaf ze Sportisu Łochowo.

Następny mecz sparingowy GKS Jastrzębie zagra 30 stycznia z MSK Żilina.

Żródło: GKS Jastrzębie

Autor tekstu: Jacek Rebensztok