GKS Jedność Gozdowo kończył pucharowy mecz w… ósemkę, a rywale w dziewięciu

GKS Jedność Gozdowo odpadł z rozgrywek Pucharu Polski po przegranym w serii rzutów karnych spotkaniu z Pogonią Słupia. Zawodnicy obu zespołów ujrzeli 5 czerwonych kartek.

Zespół z Gozdowa (patronat medialny portalu GF) kończył mecz w ósemkę po trzech czerwonych kartkach. Rywale ze Słupii natomiast dwukrotnie ujrzeli czerwone kartoniki.

GKS, przedstawiciel płockiej B-klasy bardzo dobrze zaprezentował się na tle przeciwnika występującego w klasie okręgowej. Prezes Patryk Baczewski po meczu podkreślił, że jest zadowolony z pozytecznego sprawdzianu.

Wyciągamy wnioski i jedziemy dalej. Ja z tego meczu jestem bardzo zadowolony. Pomijając kilka sytuacji, o których będziemy rozmawiać, pokazaliśmy się na tle przeciwnika z ligi okręgowej naprawdę bardzo dobrze. W opinii obserwatorów byliśmy lepszą drużyną. Oby tak w lidze! – powiedział prezes Baczewski.

”Szef” GKS-u przybliżył również przebieg spotkania i okoliczności w jakich doszło do otrzymania aż tylu czerwonych kartek.

W pierwszej polowie widzieliśmy wiele składanych akcji. Niestety przytrafiały się mojemu zespołowi błędy, które przeciwnik wykorzystywał bez litości. Pierwsza bramka dla gości padła po zagraniu prostopadłym i ominięciu naszej obrony. Zawodnik Pogonii wyszedl sam na sam z bramkarzem i pewnym strzalem go pokonał. Po tej bramce dalej graliśmy swoje mieliśmy sytuacje i wydawało się, że wyrównamy. Niestety to gracze Pogonii cieszyli się z kolejnego gola i podwyższenia prowadzenia.

Od tego momentu wrzuciliśmy drugi bieg. Widziałem u chłopaków boiskową złość. Po składnej akcji całego zespołu, bramkę kontaktową zdobył Kamil Smoliński. Drużyna zepchęła przeciwników do obrony i jeszcze przed przerwąwyrównujemy rezultat po rzucie karnym, który na gola zamienił Sebastian Remplewicz.


Po zmianie stron GKS nastawiony bardzo bojowo, wciąż atakuje i po jednej ze skłądnyc akcji Michał Wiśniewski wyprowadza nasz zespół na prowadzenie. O tego momentu zaczyna się na boisku festiwal kartek. Oba zespołu straciły po dwóch graczy, a gdy na boisku graliśmy 9 na 9, nasze plany pokrzyżowało głupie zachowanie napastnika Jedności. Po faulu ujrzał żółty kartonik, a następnie wdał się w „pyskówkę” z arbitrem. W efekcie został ukarany drugą kartką i musiał opuścić plac gry.

W końcówce meczu Pogoń uzyskała ogromną przewagę. Gola straciliśmy dosłownie na sekundy przed końcowym gwizdkiem. Remis i rzuty karne. Rywal był skuteczniejszy i przegraliśmy 2:3.

GKS Jedność Gozdowo – Pogoń Słupia 3:3 (2:2) k.2:3

Bramki GKS: Smoliński, Remplewicz, Wiśniewski.

Skład GKS: T. Zimnawoda, M. Kowalski, D. Bartnikowski, M. Karolkowski,K. Świtalski Ł. Gabryszewski, M. Więckowski, M. Wiśniewski, S. Remplewicz, P. Rajkowski, K. Smoliński.

Zmiany: 57′ H. Wiśniewski Hubert za M. Wiśniewskiego, 60′ Dzięgielewski za Smolińskiego, 62′ Bartnikowski za Remplewicza, 64′ Gancarz za Więckowskiego, 85′ Skrobiszewski za Gabryszewskiego, 89′ Świtalski za Karolkowskiego

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “GKS Jedność Gozdowo kończył pucharowy mecz w… ósemkę, a rywale w dziewięciu”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.