GKS Katowice wciąż w gazie. “Twierdza Bukowa? Za wcześnie, by tak mówić”

GKS Katowice wygrał w sobotnim meczu szóstej kolejki Fortuna 1 Ligi z Resovią (3:0). Po ostatnim gwizdku sędziego Rafał Górak podzielił się swoją opinią, która nie dotyczyła tylko samego spotkania.

Szkoleniowiec GieKSy wypowiedział się między innymi na temat słynnych słów prezydenta Katowic, który na jednym ze śniadań z piłkarkami GKS-u Katowice dał do zrozumienia, że pewnej części ciała może brakować męskiej drużynie. 

– Cieszy, że drużyna grała z wigorem i z zębem. Nie można mówić, że przeciwnik był tłem. Zdecydowanie to nie był mecz, w którym nie martwiłem się o końcowy wynik. Mimo kilku goli z naszej strony. Fajnie, że kibice czują lekki niedosyt w związku z tym, że goli z naszej strony mogło paść więcej. Skala punktowa jest jednak taka sama za 1:0, czy 7:0. Warto docenić, że zagraliśmy na zero z tyłu – powiedział.

– Twierdza Bukowa? Dzisiaj za wcześnie, aby tak mówić. Skuteczność wynika z wigoru i chęci stwarzania sytuacji. Ta drużyna dzisiaj cieszy się każdym momentem – dodał.

– Co do słów prezydenta na śniadaniu z piłkarkami po wywalczeniu przez nie mistrzostwa kraju, to na początku to zdenerwowało. Później wziąłem to jako ok. Pan prezydent bardzo nas wspiera. Miał jakiś plan, aby tak powiedzieć – zakończył Rafał Górak.

GKS Katowice dzięki wygranej nad Resovią przynajmniej do poniedziałku będzie zajmował pozycję wicelidera tabeli Fortuna 1 Ligi.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.