GKS Rutki zagra dla Filipka. Turniej charytatywny organizowany przez TKKF Żubr Zambrów

GKS Rutki, zespół występujący w trzeciej grupie podlaskiej Klasy A, weźmie udział w turnieju charytatywnym pod hasłem: „Gramy dla Filipka”.

Na hali sportowo-widowiskowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Zambrowie w najbliższą sobotę i niedzielę rozegrany zostanie turniej charytatywny „Gramy dla Filipka”, którego organizatorem jest miejscowy TKKF „Żubr”. Jednym z uczestników będzie podlaski zespół GKS 1984 Rutki.

– Zagramy w turnieju, którego jedynym podstawowym celem będzie pomoc dla małego Filipka, który zmaga się z poważną chorobą. Kilka tygodni temu wzięliśmy udział w wyzwaniu, które także wspierało ten cel. Turniej będzie dwudniowy. W sobotę rozegramy fazę grupową, a naszymi rywalami będą drużyny: Premium Grodzki, Dzik Team, TKKF Żubr II Zambrów Cup oraz Wojownicy Maryi. Jeżeli uda nam się awansować to w niedzielę rozegramy fazę pucharową. Nasza grupa rozpoczyna swoje zmagania od godz. 16:00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! Będzie możliwość obejrzenia naszych poczynań i jednocześnie pomocy Filipkowi! – poinformował GKS na swoim Facebooku.

Może być zdjęciem przedstawiającym osoba, dziecko i tekst „TK Turniej organizowany TKKF ŻUBR przez ZAMBRÓW FILIPKA DLA GRAMY TURNIEJ CHARYTATYWNY 15/16.01.2022 Start: godz. 9.00 Miejsce: Hala Widowiskowo Sportowa przy Szkole nr Filip Nowacki walczy SMA całkowite zatrzymanie SMA Filipka terapia genowa, której złotych. najdroższy świata! Jesteśmy czeni, też wierzymy to, tysiące wiej- kich serc zjednoczą się, pomoc nam atować synka Prosimy, bądźz nami Siepomaga znaczenie- walce, przyłącz dzieckal siepomaga.pl aga.pl PRSZY: SEZKSOLIMPA MEDUALNY esKa narew cambaosing. ZAMBRONY, dobroplast @paRatoc ADVENTUS OstroVit Pęski. Clovin K-MAR”

Nadzieją na całkowite zatrzymanie SMA u Filipka jest terapia genowa, której cena to ponad 9 milionów złotych. To najdroższy lek świata! Jesteśmy zrozpaczeni, ale też wierzymy w cud – w to, że tysiące wielkich serc zjednoczą się, aby pomóc nam ratować synka. Prosimy, bądź z nami w tej walce, przyłącz się do zbiórki na Siepomaga. Każdy gest ma dla nas ogromne znaczenie – jest na wagę życia naszego dziecka!

Link, pod który, można wesprzeć rodziców Filipka znajdziecie TUTAJ

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.