GPSZ Głuchów z drugim zwycięstwem. Trzy ciosy w drugiej połowie

Beniaminek radomskiej A-klasy GPSZ Głuchów pokonał na własnym obiekcie 3:0 Powałę Taczów. Było to drugie zwycięstwo w obecnym sezonie.

Pierwsza połowa pojedynku należała do takich z rodzaju – Odbyła się i należy zapomnieć. O wiele więcej działo się antomiast po zmianie stron. Relację przekazał Galaktycznemu Jakub Łukasik z GPSZ Głuchów.

„Od początku drugiej połowy sił nabrali zawodnicy Głuchowa i to oni zaczęli atakować i kreować bramkowe akcje. Już 5. minut po zmianie stron gospodarze prowadzili 1:0. Z rzutu wolnego w pole karne idealnie dośrodkował Borowski, wbiegający Abramowicz nie pozostawił żadnych złudzeń i uderzeniem z głowy w długi róg dał swoim zawodnikom prowadzenie.

Mimo licznych ataków na bramkę Powały, drugiego gola udało się zdobyć dopiero w doliczonym czasie gry. Tym razem w pole karne dośrodkowywał nabiegający Zagrodnik i ten też zagrał idealnie na głowę kolegi. Do piłki wyskoczył GPSZ Adam Lewandowski i głową podwyższył prowadzenie. Dwie minuty później kolejne trafienie dołożył Adrian Abramowicz. Wykorzystał on rzut karny podyktowany po faulu na Adamie Lewandowskim.

Dziękujemy kibicom za tak liczne przybycie i zapraszamy na GłuchówArenę ponownie za dwa tygodnie.”

******

GPSZ Głuchów – GASS Powała Taczów 3:0 (0:0)

Bramki: Abramowicz 50′, 90’+5, Lewandowski 90’+2

GPSZ Głuchów, współpracujący z portalem Galaktyczny Futbol, zajmuje obecnie, ex aequo z Kraską Jasieniec, 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 7. punktów i bilansem bramkowym 6:2. W kolejnym meczu zespół z Głuchowa zmierzy się na wyjeździe właśnie z sąsiadem w tabeli. Spotkanie zaplanowano na 29 sierpnia. Początek o godzinie 11.