Grzegorz Krychowiak łączony z mistrzem silnej europejskiej ligi

Jak informuje grecki portal SDNA, Grzegorz Krychowiak latem może zostać zawodnikiem mistrza Szwecji, Malmoe FF.

Po ataku Rosji na Ukrainę, Grzegorz Krychowiak zdecydował się na wypożyczenie do AEK Ateny. W Grecji wystąpił w dziewięciu meczach, zdobył dwie bramki i zanotował dwie asysty.

Krychowiak musiał jednak wrócić do Krasnodaru po zakończeniu wypożyczenia. Zapewniał jednak, że latem może zmienić klub. 

– Są opcje gry poza Rosją. Rozmawiam z moim agentem, kluby dzwonią – powiedział podczas konferencji przed meczem z Belgią.

Grecki portal SDNA informuje, że możliwy jest powrót Krychowiaka do AEK. Dziennikarze wspomnianego serwisu dodają jednak, że sprowadzenie „Krychy” rozważa także mistrz Szwecji, Malmoe FF. Klub już w marcu złożył ofertę za pomocnika reprezentacji Polski, jednak wówczas skuteczniejsi w działaniach okazali się Grecy.

Malmoe po jedenastu kolejkach zajmuje szóste miejsce w szwedzkiej ekstraklasie, gromadząc 18 punktów.

Dobre samopoczucie, mimo niepewnej sytuacji, wciąż nie opuszcza Grzegorza Krychowiaka.  Ostatnio zainteresował się ogłoszeniem z ofertą pracy w social mediach portalu „Łączy nas piłka”.

– Szukamy wzmocnień! Chcesz dołączyć do zespołu Łączy nas piłka? Teraz masz szansę! – napisano na profilu „Łączy nas piłka” na Facebooku. Autorem jednego z komentarzy pod tym wpisem był Krychowiak.

– W sumie ja się trochę ostatnio rozglądam, jaka kasa? – napisał reprezentant Polski.

Grzegorz Krychowiak formalnie wciąż jest piłkarzem FK Krasnodar. Na mocy wprowadzonego przez FIFA przepisu może zawiesić swój kontrakt aż do czerwca 2023 r. i zmienić klub. 

Umowa Krychowiaka z Krasnodarem wygasa końcem czerwca 2024 roku.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.