Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa

Jak podają rosyjskie media Grzegorz Krychowiak już pożegnał się z kolegami z drużyny moskiewskiego Lokomotiwu. Reprezentant Polski odchodzi z klubu i podpisze kontrakt z Krasnodarem.

Informacje na temat przyszłości Krychowiaka podał rosyjski portal Championat.

– Krychowiak opuszcza Loko. Pożegnał się już z kolegami z zespołu. O ile rozumiem, jutro nie zagra z CSKA Moskwa – napisał dziennikarz Championatu Andriej Pankow na Twitterze.

Zawodnik przekazać miał sztabowi trenerskiemu, że zamierza zmienić klub i poprosił, aby nie uwzględnić go w kadrze na mecz z CSKA.

Grzegorz Krychowiak trafił do Lokomotiwu Moskwa latem 2019 roku z PSG. Rosjanie zapłacili za niego 12 milionów euro. Polak rozegrał w barwach klubu 109 spotkań, w których strzelił 23 goli i 15-krotnie asystował. Z Lokomotiwem zdobył wicemistrzostwo Rosji.

Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl poinformował, że Grzegorz Krychowiak wkrótce ma podpisać trzyletnią umowę z Krasnodarem.

– Wbrew wcześniejszym doniesieniom z Rosji, problemem nie były warunki indywidualnego kontraktu Krychowiaka. Piłkarz porozumiał się już z nową drużyną w sprawie trzyletniej umowy. Teraz do dogrania pozostały jeszcze tylko warunki transakcji, które muszą ustalić oba kluby, ale to raczej kwestia kilku najbliższych dni. […] Polak miał na stole cztery różne propozycje, lecz to Krasnodar przedstawił mu najlepszy plan sportowy. Z tego względu 31-latek zdecydował się na przyjęcie właśnie tej oferty – twierdzi Włodarczyk.

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.