fbpx

Halowy turniej o Puchar Zarządu Strzelca Chroberz

W hali sportowej w Złotej rozegrany został turniej o Puchar Zarządu Strzelca Chroberz.

Za organizację i przeprowadzenie turnieju odpowiedzialni byli członkowie Zarządu Strzelca – Damian Musiał (sędziował wszystkie turniejowe mecze), Tomasz Czyszczoń oraz Paweł Bochniak. Strzelca w organizacji turnieju wsparł Zakład Gipsowy „Leszcze”, pomógł również Paweł Molenda z Chrobrza. Patronat medialny nad turniejem sprawowały serwisy Galaktyczny Futbol oraz chroberz.info.

W rywalizacji wzięło udział 6 zespołów w kategorii juniora, które podzielone na dwie grupy grały systemem „każdy z każdym”. Do półfinałów awansowały po dwa najlepsze w grupie drużyny, natomiast zespoły z trzecich miejsc zagrały o 5 lokatę w klasyfikacji generalnej turnieju.

W pierwszym półfinale Nida Futsal pewnie pokonała 10:2 FC Porto, natomiast w drugim meczu półfinałowym, Budowlańcy pokonali 2:1 Wafle Team Sędowice.

W meczu o 5 miejsce Galacticos, zespół który wygrał letnią edycję turnieju, pokonał Inter Złota 3:0.

W meczu o 3 miejsce zespół z Sędowic pokonał FC Porto 4:2.

W spotkaniu finałowym juniorzy Nidy Pińczów pokonali 3:1 drużynę Budowlańców.

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Dominika Dziurę (Budowlańcy). Najskuteczniejszym zawodnikiem został Jakub Cios (Nida Futsal), a najlepszym zawodnikiem Wiktor Stanek (Nida Futsal).

Wszystkie zespoły otrzymały nagrody rzeczowe w postaci piłek do futsalu, a także pamiątkowe dyplomy, natomiast najlepsza trójka efektowne puchary. Zawodnicy, którzy zostali wyróżnieni indywidualnie otrzymali pamiątkowe statuetki.

 

Klasyfikacja końcowa

1. Nida Futsal
2. Budowlańcy
3. Wafle Team Sędowice
4. FC Porto
5. Galacticos
6. Inter Złota FC

 

Galeria zdjęć z turnieju pod linkiem https://tiny.pl/t6wsj

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.